Passa podtrzymana - czwarta wygrana - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

« powrótPassa podtrzymana - czwarta wygrana

Passa podtrzymana - czwarta wygrana

25.10.2014 14:57 Trwa passa zwycięstw naszej drużyny. W czwartym spotkaniu ligowym nasi koszykarze odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem nad Biofarmem Basket Suchy Las.

Pierwsze dwie kwarty meczu były wyrównane , gospodarze wykorzystywali przewagę wzrostu swoich podkoszowych zdobywając z ich rzutów wiele punktów, to m.in. pozwoliło prowadzić im po dwóch kwartach 2 pkt. Po dużej przerwie nadal żaden z zespołów nie był w stanie, wypracować więcej niż kilkupunktowej przewagi, w końcówce nasz zespół zagrał skuteczniej dzięki czemu wyszedł na 4pkt  prowadzenie. Czwarta kwarta to spokojna i rozważna gra naszej drużyny, która kontrolując jej przebieg, systematycznie powiększała przewagę (na 45sek. przed końcem wynosiła 15 pkt.). W ostatnich kilkudziesięciu sekundach gospodarzom udało się zniwelowana rozmiar porażki do 11 oczek. Wygrana przypadła naszej drużynie, dzięki konsekwencji  w realizowaniu założeń taktycznych, solidnej obronie i dobrej dyspozycji całej drużyny. Na uwagę zasługuje sposób rozłożenia się zdobyczy punktowych w naszym zespole w którym sześciu zawodników mogło pochwalić się ponad 10 pkt. dorobkiem.

Biorafm Basket Suchy Las - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 67 : 78 ( 20-20, 20-18, 14-20, 13-20 )

Punktowali: M.Weiss 15(2x3), J.Bartkowiak 12, M.Płatek 12, R.Wojciechowski 12, M.Kowalski 11, Sz. Kucia 11, Cz.Radwanski 5(1x3).

Dla Basketu : J.Fiszer 18(2x3), F. Preufer 17, P.Wieloch 13, M.Marek 8, R.Urbaniak 6, T.Smorawiński 3, D.Szymczak 2.