Wygrywamy z WKK - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótWygrywamy z WKK

Wygrywamy z WKK

25.02.2015 22:38 W drugim meczu etapu finałowego pokonaliśmy we własnej hali WKK Probiotics Wrocław 81 : 61.

Młody zespół z Wrocławia nie zaskoczył od pierwszych minut stosując wysoką obronę w ten sposób starając się mocno ograniczyć czas gry w ataku przeciwnika. Wynik meczu otworzył M.Płatek celnym rzutem z pod kosza. Gra w pierwszej części spotkania była wyrównana, a kilku punktową przewagę nasz zespół wypracował w końcówce. W drugiej kwarcie nasza drużyna utrzymywała niewielką przewagę, ponownie podkręcając tempo gry w końcówce powiększyła dystans na jej zakończenie do 9 pkt. Trzecia część meczu to konsekwentna gra w obronie, wsparta niezłym atakiem. W czwartej kwarcie nasz zespół w pełni kontrolował wydarzenia na boisku, starając się okrasić grę czasami zbyt przekombinowanymi akcjami obwodowymi. W końcowych fragmentach meczu na parkiecie mogliśmy zobaczyć w akcji juniorów braci Daniela i Konrada Dawdo. Nasz zespół rozegrał dobre spotkania i odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo.

Autor zdjęć: Daniel Denys

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - WKK Probiotics Wrocław 81 : 61 (20:17, 21:15, 20:14, 20:15)

Punktowali: R.Wojciechowski 21 (1x3), Sz.Kucia 15 (1x3), M.Lepczyński 14 (2x3), J.Bartkowiak 12 (2x3), M. Płatek 6, M.Kowalski 5, M.Weiss 4,M. Lipiński 2, D. Dawdo 2, K. Dawdo 0, Cz.Radwański 0.

Dla WKK : Nizioł 11 (1x3), Kiwilsza 11, Rodak 7, Wadowski 7, Kolowca 6, Zuber 5, Bochenkiewicz 5, Wilk 5 (1x3), Kobel 4.

Transmisja z meczu zrealizowana przez TV Kłodzka:

W drugim rozgrywanym dzisiaj meczu AZS AWF Katowice nie bez problemów pokonał na wyjeżdzie Muszkieterów Nowa Sól 84:81.

Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys
Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys Mecz z WKK Wrocław 25.02.15 autor: Daniel Denys