Mówili po meczu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 23.04.2024 | Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

« powrótMówili po meczu

Mówili po meczu

27.02.2017 12:04 - Michał Gołdas Nie ukrywali doralowcy swojego zawodu i smutku po sobotnim spotkaniu z piątą ekipą ligi, GKS-em Tychy, w której to minimalnie przegrali 76:78. - Nie jestem zadowolony z żadnej kwarty, którą zagraliśmy. Pierwszy raz to się zdarzyło w Kłodzku - mówił zawiedziony trener Radosław Hyży. Oczywiście zupełnie inne nastroje były w drużynie z Tychów: Punkty nie śmierdzą. Nikt nie będzie za tydzień pamiętał, w jakim to było stylu. Liczy się wygrana, i chwała nam za to.

Tomasz Jagiełka, trener GKS-u Tychy:

Przede wszystkim gratulacje dla mojego zespołu. Bardzo się cieszę, że na tak trudnym terenie w ostatnim czasie -w ostatnim czasie Kłodzko wygrało tutaj cztery mecze z rzędu ? potrafiliśmy się postawić, i dowieźć to zwycięstwo do końca. Jak to się mówi: punkty nie śmierdzą, i nikt nie będzie za tydzień pamiętał, w jakim to było stylu. Liczy się wygrana, i chwała nam za to. Cieszę, że opanowaliśmy deskę, i że przy tylu popełnionych startach, i dezorganizacji w ataku potrafiliśmy dowieźć zwycięstwo do końca.

Radosław Hyży:

Nie było to dobre widowisko. Nie jestem zadowolony z żadnej kwarty, którą zagraliśmy. Pierwszy raz to się zdarzyło w Kłodzku. Tak jak trener Jagiełka wspomniał ? zbiórki. Nie lubię tak patrzeć na statystyki, ale w kluczowych momentach brakowało koncentracji, i indywidualnej odpowiedzialności.

Karol Szpyrka, zawodnik GKS-u:

Cieszy to,że wygraliśmy na tym ciężkim terenie. W tamtym sezonie doznaliśmy smaku porażki. Jak widać Kłodzko po zmianie trenera jest zespołem bardziej agresywnym. Chłopaki mają duży polot w ataku. Naprawdę fajnie się to ogląda. Cóż, najważniejsze jest zwycięstwo.  Myślę, że idziemy ku dobremu. Play-offy są coraz bliżej, i myślę, że mocne uderzenia właśnie tam pokażemy. Tego bym bardzo chciał.

Marc-Oscar Sanny:

Też uważam, że widowisko nie było zbyt przyjazne dla oka. Na pewno kluczowym czynnikiem decydującym o zwycięstwie, i naszej porażki były zbiórki, w której drużyna przeciwna mocno nas zdominowała.