Nieudana wyprawa do Warszawy - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 20.04.2024 | Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

« powrótNieudana  wyprawa do Warszawy

Nieudana wyprawa do Warszawy

26.03.2017 0:56 Niewiele dobrego można napisać o występie kłodzkich koszykarzy w Warszawie ulegliśmy Legii 91 : 54.

Już pierwsza kwarta ustawiła mecz, legioniści wypracowali 21 pkt. przewagę grając na wysokiej skuteczności, nasz zespół wręcz odwrotnie raził jej brakiem. Dobra ostatnio dyspozycja na dystansie, tym razem zawiodła. Nasza drużyna wygrała II kwartę, ale po dużej przerwie goście ponownie odjechali. Ostatnia kwarta była już tylko formalnością.

Dla kłodczan dużo bardziej istotne znaczenie będzie miała przyszłotygodniowa rywalizacja z Notecią Inowrocław.

Legia Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 91 : 54 (34:13, 11:15, 28:9, 18:17)

Dla naszego zespołu punktowali: Leńczuk 15(1x3), Wojciechowski 8, Bluma 7, Sanny 7(1x3), Kasiński 5, Lipiński 3, Weiss 3, Kliniewski 2, Kowalski 2, Muskała 2, Rogalewski 0.

Legia: Andrzejewski 19, Pacocha 17, Linowski 14, Robak 13, Kukiełka 9, Jarmakowicz 6, Aleksandrowicz 5, Malewski 5, Sulima 3.

Pozostałe mecze kolejki :

29 kolejka
  Kotwica Kołobrzeg  82  : 75  ACK UTH Rosa Radom  21.03.2017 18:00
  Biofarm Basket Poznań  67  : 68  Jamalex Polonia 1912 Leszno  25.03.2017 15:45
  meritumkredyt Pogoń Prudnik  81  : 77  Max Elektro Sokół Łańcut  25.03.2017 17:30
  AZS AGH Kraków  91  : 83  Enea Astoria Bydgoszcz  25.03.2017 18:00
  GTK Gliwice  91  : 74  SKK Siedlce  25.03.2017 18:00
  MKS Znicz Basket Pruszków  87  : 83  Spójnia Stargard  25.03.2017 18:00
  GKS Tychy  108  : 74  KSK Noteć Inowrocław  25.03.2017 19:00