BANER
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

« powrótBardzo dobre wiadomości z Inowrocławia

Bardzo dobre wiadomości z Inowrocławia

10.04.2017 7:27 Drugie zwycięstwo w rozgrywce play-out odnieśli kłodzcy koszykarze pokonując Noteć Inowrocław 79 :72. Rywalizacja do trzech wygranych przenosi się do Kłodzka, gdzie 22 i 23.04. nasza drużyna będzie miała okazję na odniesienie decydującego o utrzymaniu zwycięstwa.

To był kolejny emocjonujący mecz drużyn, trzymający w napięciu do ostatnich minut. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach nasz zespół zdominowal wydarzenia na boisku w trzeciej kwarcie wygrywając ją 15 pkt. W ostatniej części konsekwentna gra doprowadziła do wypracowania 16 pkt przewagi na 5 min. przed końcem. Seria  naszych błędów pozwoliła jednak Noteci wrócić do gry. Dotatkowej dramaturgii w końcówce spotkania przysłużyli się sędziowie, którzy podejmowali zbyt pochopne decyzje odnośnie przewinień obu drużyn. Kłodczanie wytrzymali ciśnienie i w dobrym stylu zapisali na swoim koncie jakże cenne drugie zwycięstwo.

Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 72 : 79 (21:17, 17:19, 8:23, 26:20)

Punktowali : M. Bluma 20 (1×3), R. Wojciechowski 16, M. Kowalski 13 (3×3),M. Lipiński 11 (3×3), O. Sanny 7, M. Kasiński 6, M. Leńczuk 4,M. Weiss 2, M.Muskała, M.Kliniewski.

Noteć: Grod 22 (5x3), Maciejewski 12, Szczepanik 9, Bielecki 7, Kucharski 7, Wierzbicki 6, Adamczewski 5, Lisewski 4, Sroczyński .

Suma 79 200:00 22/41 53.7 7/15 46.7 29/56 14/18 77.8 6 31 37 13 27 16 6 88

W pozostałych parach play-out rozgrywki odbyły się również w minioną sobote i niedzielę, niespodziewane  rozstrzygnięcia w Radomiu, SKK Siedlce z kompletem zwycięstw.