Noteć lepsza w trzecim meczu. - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 24.04.2024 | Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Wiadomości

« powrótNoteć lepsza w trzecim meczu.

Noteć lepsza w trzecim meczu.

22.04.2017 22:18 Nie udało się zamknąć rywalizacji do trzech wygranych w trzech meczach. Grająca o ''życie'' Noteć wygrywa w Kłodzku 89 :86.

Rywalizacja był bardzo zacięta. Pierwszą kwartę wygrali goście, w drugiej kłodzcy koszykarze odrobili stratę i na dużą przerwę schodzili z 2 pkt. przewagą. W trzeciej goście ponownie wyszli na jednopunktowe prowadzenie i o losach zwyciestwa decydowała czwarta jego część. Jeszcze na pięć minut przed końcem nasz zespół prowadził 6 pkt. jednak goście celnimi rzutami z dystansu zniwelowali przewagę.  W decydujących ostatnich minutach inowrocławianie zachowali zimną krew, celnie rzucając z dystansu i konsekwantnie wykonując rzuty wolne. Nie pomogła znakomita dyspozycja M.Blumy 30 pkt. (eval. 47) i mecz sezonu O. Sanny 22 pkt.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław 86:89 (22:27, 24:17, 22:25, 18:20)

Punktowali: Bluma 30 (3x3), Sanny 22(2x3), Leńczuk 13(2x3), Kowalski 9(2x3), Kasiński 6, Wojciechowski 6, Kliniewski 0, Lipiński 0, Weiss 0.

Noteć: Grod 22(3x3), Adamczewski 17(5x3), Maciejewski 16, Lisewski 10, Sroczyński 9, Kucharski 7, Szczepanik 4, Wierzbicki 4(1x3), Bielecki 0.

Stan rywalizacji 2:1 dla Zetkamy Doralu Nysa Kłodzko.

Jutro będzie okazja do rewanżu. Czwarte spotknie, rozpocznie się o godz.17:00.