Festyn z koszykówką - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótFestyn z koszykówką

Festyn z koszykówką

04.06.2017 21:37 W sobotę 3.VI 2017 w hali KCKSiR odbył się festyn z koszykówką!

Integracyjną imprezę koszykarską środowiska zwiazanego z sekcją koszykówki rozpoczął mecz pokazowy, w którym udział wzięli zawodnicy wszystkich sekcji oraz grupa chętnych kibiców. W trakcie przerw między kwartami spotkanie ubarwiały przeróżne zabawy, konkursy rzutów czy skills challenge. Co ciekawe, w finałowych rozgrywkach tej konurencji stanęła jedna z mam ze swoim synem!  Emocji także nie zabrakło tradycyjnie przy rzutach z połowy, do którego przystąpiło aż 30 osób. Ostatecznie w fianłowej fazie znalazł się nasz zawodnik Michał Lipiński i wierny kibic Armin Rączkowski, i to właśnie on na koniec okazał się zwycięzcą.

Oczywiście całe to sobotnie wydarzenie miało charater czysto zabawowy, wyniki nie miały kompletnie żadnego znaczenia. Liczył się jedynie uśmiech jaki na każdej twarzy mogliśmy zobaczyć!