Dziś jest: czwartek, 28.03.2024 | Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Wiadomości

« powrótGry sparingowe rozpoczęte

Gry sparingowe rozpoczęte

19.08.2017 18:34 Ruszyły pojedynki sparingowe. We wczorajszym pierwszym meczu nasz zespół nie stanął na wysokości zadania i przegrał wysoko z Jamalexem Polonia Leszno 108:67, jednak o rozmiarach porażki zdecydowała głównie I kwarta zakończona wynikiem 11 :42.

Dzisiejszy mecz wyglądał już dużo lepiej. Pogoń zwyciężyła 96 :87, jednak nasz młody zespół był już w stanie pokazywać w swojej grze spory potencjał, niwelując dystans do przeciwnika  na 3 min. przed końcem do 4 pkt.   Ostatnie minuty to popisowa gra K.Szpyrki (seria 10 pkt.), który zapewnił Pogoni jej pierwsze sparingowe zwycięstwo.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 96 :87 (14 :25, 22:27, 25:30, 26:14)

Punktowali : M.Jodłowski 21(2x3), M.Kulon 17(2x3), O.Sanny 12(2x3), R.Wojciechowski 12, M.Muskała 10(2x3), M.Kasiński 7, D.Rutkowski 6(1x3), M.Rogalewski 2,M.Kliniewski 0,

Pogoń : K.Szpyrka 21(3x3), T.Prostak 18(3x3), T.Nowakowski 15(2x3), D.Bogdanowicz 9(1x3 , M.Krawiec 8, M.Strzelecki 7, P.Zielinski 7, G.Mordzak 5, W.Czyżewski 4, M.Wielichowski 2,