Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Wiadomości

« powrótTydzień sparingowy za nami

Tydzień sparingowy za nami

07.09.2017 12:19 Trzy mecze kontrolne rozegrali nasi koszykarze w tym tygodniu. We wtorek w Kłodzku rywalizowali z Polkątami Maximus Kąty Wrocławskie już w środę konfrontowali się z rywalem z I ligi Jamalexem Polonia Leszno, a w sobotę zagrali ponownie ze Śląskiem Wrocław.

W pierwszym spotkaniu po dobrej ostatniej kwarcie pokonaliśmy Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 81 : 69 .

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 81 : 69.

Dla naszego zespołu punktowali : Kulon 22, Sanny 19, Kliniewski 12, Jodłowski 11, Rutkowski 7, Kasiński 4, Kowalski 3, Wojciechowski 3, Lipiński, Muskała.

W drugim meczu we Wrocławiu w mocno okrojonym składzie( bez M.Kowalskiego, M.Weissa, M.Rogalewskiego )   po słabszej ostatniej kwarcie ulegliśmy Jamalexowi Polonia Leszno.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Jamalex Polonia Leszno 94:73

Na zakończenie tygodnia rozgraliśmy( tym rezem bez M. Jodłowskiego ,M.Kowalskiego, M.Weissa, M.Rogalewskiego )w sobotnie południe we Wrocławiu, drugi sparing ze Śląśkiem. Gospodarze okazali się lepsi wygrywając 85 : 72. Punktowali :Wojciechowski 24, Sanny 13, Kulon 10, Kliniewski 9, Rutkowski 8, Kasiński 5, Lipiński 3, Muskała.