Przegrywamy z Sokołem po zaciętym meczu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Wiadomości

« powrótPrzegrywamy z Sokołem po zaciętym meczu

Przegrywamy z Sokołem po zaciętym meczu

24.09.2017 0:00 Zapraszając na dzisiejszy mecz zapowiadaliśmy dużo emocji, i to się sprawdziło.To było ciekawe i dynamiczne spotkanie niestety bez szczęśliwego zakończenia dla gospodarzy, ponieważ ulegliśmy Sokołowi Łańcut 75:80.

Pierwsza kwarta była popisem naszych koszykarzy. Świetna dyspozycja naszego zespołu, przejawiła się tym , że aż siedmiu zawodników punktowało, przy tym trzy trafione rzuty z za linii 6,75 przełożyły się na wysokie bo 13 pkt. prowadzenie. W drugiej kwarcie role się zmieniły.  Dzięki dobrej grze w obronie i wymuszaniu fauli,   goście mieli często okazję do wykonywania rzutów wolnych, pozwoliło im to zmniejszyć straty do 2 pkt. Trzecia kwarta była wyrównana i zakończyła się remisem po 16 pkt. O losach meczu decydowała ostatnia jego część, a w niej łańcucianie skorzystali ze słabszej dyspozycji naszego zespołu w ataku i od 4 min rozpoczęli  budowanie przewagi, którą utrzymali do końca odnosząc ostatecznie 5 pkt. zwyciestwo.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut 75:80 (31:18, 12 :23, 16 :16, 16:23)

Punktowali: M.Jodłowski 16(2x3), O.Sanny 15, Wojciechowski 10(1x3), Kasiński 8(1x3), Kowalski 8(2x3), Kliniewski 8, Kulon 5(1x3), Rogalewski 5(1x3), Lipiński, Rutkowski, Muskała.

Dla Sokoła :  Sadło 22, M.Zywert 14(1x3), K.Zywert 13, Parszewski 7(1x3), Karolak 6(2x3), Warszawski 6, Włodarczy 6, Klima 4, Kulikowski 2.

Pierwsza kolejka rozgrywek pod dyktando faworytów, swoje mecze wygrały R8 Basket Politechnika Kraków, Spójnia Stargard , GKS Tychy . Styl gry i okazała wygrana Jamalexu Poloni Leszno nad Notecią Inowrocław pokazały, że ten zespół może rozdawać karty na parkietach I ligi.