Derby dla Śląska - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótDerby dla Śląska

Derby dla Śląska

03.10.2017 15:09 Nie udało się sięgnąć po zwycięstwo. Minimalna przewaga z pierwszej część meczu nie wystarczyła. Śląsk wygrywa 70:56.

Początek spotkania należały do gospodarzy, ale w miarę upływu czasu lepiej  prezentowali się nasi koszykarze. W drugiej kwarcie przewaga wzrosła do dziesięciu punktów (27:17), głównie za sprawą Marca Oscara Sannego. Jednak wrocławianie jeszcze przed dużą przerwą zniwelowali straty do 1 pkt. Trzecia kwarta była wyrównana, wynik oscylował w granicach remisu przez 6 min, później gospodarze zdominowali wydarzenia na boisku (run 13 pkt)  czego efektem było wypracowaniu przez nich 8 punktów przewagi. W ostatniej ćwiartce przewaga Śląska wzrosła, a mecz wygrał ostatecznie 14 pkt.

Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 :56 (14:19, 16:20, 18:9, 18:12)

Punktowali:Sanny 19 (4×3), Kulon 13 (2×3), Kasiński 8 (2×3), Wojciechowski 4, Jodłowski 4, Muskała 4, Rutkowski 2, Kliniewski 2.

Śląsk:Dziewa 13, Musiał 12(2x3), Wilczek 12(2x3), Pławucki 10(2x3), Michałek 8, Grzeliński 7(1x3), Jakubiak 6, Bluma 2, Krakowczyk 0.