BANER
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

« powrótNa tarczy z Kutna

Na tarczy z Kutna

14.10.2017 20:43 Nie udał się naszym koszykarzom mecz wyjazdowy w Kutnie. Ulegliśmy Polfarmexowi 57 : 43.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy dzięki trafieniom z linii rzutów wolnych prowadzili 5:0. Z czasem do głosu zaczeli dochodzić nasi koszykarze. Maksym Kulon trafił rzuty wolne i przegrywaliśmy już tylko jednym punktem. Później kutnianie ponownie odskoczyli, ale ostatecznie to nam przypadła wygrana w pierwszej kwarcie 14:13.

W drugiej części gry obie drużyny nadal miały problemy ze skutecznością, ale to nasza drużyna była na minimalnym prowadzeniu do połowy 6 min. Póżniej nastąpił okres lepszej gry kutnian i  to oni ostatecznie schodzili do szatni z przewagą 2 pkt.

Po dużej przerwie podopieczni trenera Jarosława Krysiewicza próbowali powiększać przewagę, ale ich zaliczka oscylowała między 2-4 pkt . Dopiero w końcowych 2 minutach gospodarze odskoczyli min.za sprawą celnych rzutów dystansowych Tomasza Wojdyły i Dawida Adamczewski,  przewaga kutnian w tej kwarcie urosła do 13 oczek ( 46:33).

W ostatniej kwarcie Polfarmex kontrolował sytuację. Nasz zespół mimo prób nie był w stanie odrobić strat nie wykorzystując okazji do zdobywania punktów i słabo broniąc własnej tablicy. Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość Polfarmexu , przegrywając  43:57

Kutnianie wygrali mimo słabszej skuteczności , jednak nasz zespół ustępował znacznie w walce na atakowanej desce i pozwalał na wiele ponowień pod swoją , na koncie naszych koszykarzy znalazło się też dużo więcej strat.

Polfarmex Kutno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 57 : 43 (13:14,15:12,18:7,11:10)

Punktowali : Sanny 14(2x3), Kulon 10(2x3), Kowalski 5(1x3), Kasiński 4, Muskała 3(1x3), Jodłowski 2, Weiss 2, Rutkowski 2, Lipiński 1, Wojciechowski 0, Kliniewski 0.

Polfarmex: Wojdyga 10 (2x3), Zębski 10, Janiak 9, Kobus 6, Tradecki 5(1x3), Marek 6, Pawlak 3(1x3), Adamczewski 3(1x3), Sobczak 2, Antczak 2, Szwed 2.