Wygrywamy z Notecią - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótWygrywamy z Notecią

Wygrywamy z Notecią

04.11.2017 22:34 Pierwszy mecz we własnej hali pod wodzą trenera Marcina Grygowicza i pierwsze zwycięstwo. Pokonujemy Noteć Inowrocław 90 : 84.

Początek spotkania był  wyrwównany, ale to Noteć na pierwszą przerwę schodziła z 1 pkt. prowadzeniem. Druga kwarta rozpoczęła się podobnie, goście utrzymywali kilkupunktową przewagę do  7 min. , końcówka należała do naszej drużyny, to pozwoliło jej na wypracowanie 9 pkt. zaliczki. W III kwarcie nasz zespół kontrolował przebieg gry, utrzymująć przewagę na poziomie 10-14 pkt. Ostatnią kwartę nasi koszykarze rozpoczęli słabiej, Noteć to wykorzystała i odrobiła straty. W nerwowej końcówce więcej zimnej krwi zachowali nasi młodzi koszykarze wygrywając ostatecznie 6 pkt. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, dało się zauważyć większe zaangażowanie w grze obronnej i lepszą jej organizację. Podziekowania dla całej ekipy. Cieszyć powinna postawa jednego z naszych najmłodszych zawodników  D.Rutkowskiego  zdobywcy 22 pkt.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław 90:84 ( 13:14, 32:22, 24:25, 21:23 )

Punktowali: Rutkowski 22 (3×3), Kasiński 16 (2×3), Wojciechowski 16 (1×3), Sanny 13 (2×3), Kowalski 7 (1×3), Kliniewski 5, Lipiński 3 (1×3), Kulon 3 (1×3), Muskała 3 (1×3), Jodłowski 2, Rogalewski.

Noteć: Lisewski 18, Krawczyk 15(2x3), Paul 15, Małecki 12(3x3), Szczepanik 7(1x3), Maciejewski 6(1x3), Michalski 6, Mrciniak 4, Rosiński 1.

Autor zdjęcia: D.Broniszewski

Pozostałe wyniki kolejki:

Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 83:70 (32:15, 19:23, 17:21, 15:11)

Polfarmex Kutno- Siarka Tarnobrzeg  82:76 (22:12, 14:18, 26:18, 20:28)

Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 92:71 (27:16, 24:26, 27:10, 14:19)

Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 73:74 (21:16, 22:11, 14:27, 16:20)

Eneria Astoria Bydgoszcz 101:69 (22:11, 28:14, 27:20, 24:24)

Mecze niedzielne:

KK Warszawa - Spójnia Strgard 83:95 (20:24, 20:25, 17:30, 26:16)

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce 76:62 (15:22, 18:15, 21:19, 22:6)