Przegrywamy w Siedlcach - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótPrzegrywamy w Siedlcach

Przegrywamy w Siedlcach

02.12.2017 23:12 Bez sukcesu wracają nasi koszykarze z Siedlec. Przegrywamy z SKK 58 : 71.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Pod koniec I kwarty nasz zespół złapał rytm i zmniejszył straty do 4 pkt. Na początku II kwarty kłodczanie wyszli na prowadzenie 18 :17, jednak następujący później przestój w grze pozwolił SKK zaliczyć run 14 pkt. i odskoczyć na dystans 15 oczek. Po dużej przerwie skuteczna gra w ataku pozwoliła zniwelować przewagę gospodarzy do 9 pkt. po 2 min.gry, jednak w kolejnych akcja SKK zdominowało wydarzenia na boisku i po tej część gry na tablicy widniał wynik 63 : 36. W czwartej kwarcie nasz zespół rzucił się do odrabiania strat. Bardziej skuteczna gra w ataku pozwoliła jednak tylko zniwelowanie przewagi gospodarzy do 13 pkt.

Zdjęcie Maciej Sztajnert

SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 : 58 (17:13, 20:9, 26:14, 8:22)

Punktowali : Jodłowski 12(2x3), Kasiński 11, Sanny 10(1x3), Wojciechowski 6, Rutkowski 5(1x3), Stępień 5(1x3), Lipiński 4, Muskała 3(1x3), Kulon 2, Kliniewski 0, Rogalewski 0.

SKK : Sobiło 16(1x3), Król 13(2x3), Wróbel 11(3x3), Migała 7, Stefanik 6(1x3), Lewandowski 5(1x3), Weres 5, Czosnowski 3(1x3), Obarek 3(1x3), Rajewicz 2, Kołodziński 0, Nędzi 0.