Wicelider za mocny - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 18.04.2024 | Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

« powrótWicelider za mocny

Wicelider za mocny

10.12.2017 7:32 Na tarczy wracają z Leszna nasi koszykarze. O wygranej Jamalexu Polonii 79 : 57 zdecydowała głównie pierwsza połowa.

Polonia przystąpiła do meczu mocno zdeterminowana do walki o zwycięstwo. Wynik spotkania otworzył K. Chanas celną trójką, z naszej strony odpowiedział R.Wojciechowski. W miarę upływu czasu gospodarze budowali przewagę i wykorzystując dobrą dyspozycję rzutową wspartą dużą presją ograniczjącą poczynania naszych zawodników,  wypracowali 13 pkt  przewagę na zakończenie I kwarty. Druga kwarta to nadal dobra gra Polonii ,duża zmieność akcji i umiejętnie wybijanie z uderzenia naszej drużyny , przełożyło się na powiększenie różnicy punktowej do 22 pkt. W trzeciej i czwartej części, gra sie wyrównała, nasz zespół lepiej funkcjonował w obronie, ale leszczynianie kontrolowali sytuację na boisku i nie pozwolili na zniwelowanie straty.

Jamalex Polonia Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79:57 (28:15, 24:15, 18:19, 9:8)

Punktowali: Kulon 17(2x3), Stępień 14(4x3), Rutkowski 7, Wojciechowski 6, Jodłowski 5(1x3), Kliniewski 4, Kasiński 2, Sanny 2, Muskała 0, Rogalewski 0.

Jamalex Polonia Leszno : Trubacz 16(3x3), Sanny 14(3x3), Chanas 13(1x3), Rostalski 12, Milczyński 9, Sirijatowicz 7, Wrona 6, Kobel 2, Kurkowiak 0.