Wygrywamy ze Zniczem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Wiadomości

« powrótWygrywamy ze Zniczem

Wygrywamy ze Zniczem

16.12.2017 23:28 Zwycięstwem we własnej hali w ostatnim meczu 2017 roku pożegnał kłodzką publicznością nasz zespół . Po dobrej grze pokonał Znicz Basket Pruszków 76 : 66.

To było ciekawe widowisko sportowe i dobry mecz w naszym wykonaniu . Wynik pierwszej kwarty otworzył M.Kliniewski , goście odpowiedzieli celną trojką B.Ornocha. Drużyny punktowały, wynik oscylował wokół remisu. Świetną skuteczność w tej cześci gry pokazał T.Stępień, który zaliczył run 8 pkt. Końcówka należała do naszej ekipy która wypracował przewagę 4 pkt. Druga część spotkania był wyrównana, dzięki dobrej w ostatnich minutach pruszkowianie zniwelowali przewagę do 2 pkt. Po dużej przerwie obraz gry  niewiele się zmienił, ale zakończenie kwarty należało do naszej ekipy, która przez ostatnie 4 min. gry nie pozwoliła gościom rzucić pkt. , a sama  zdobyła ich 13. Cieszyć powinna kibiców dobra postawa podopiecznych trenera M.Grygowicza w IV kwarcie. Nasza drużyna kontrolowała przebieg wydarzeń od pierwszej do ostatniej minuty, pokazując, że dorasta powoli do gry w której jest w stanie w ważnych momentach spotkania nie ulegać emocjom, odpowiednio kreować swoją grę oraz umiejętnie ograniczać poczynania rywali. Spotkanie zakończyło się zasłużoną 10 pkt. wygraną. Gratulacje dla całej drużyny, bo każdy zawodnik, który znalazł się tego wieczora na parkiecie dołożył do zwycięstwa swoją cegiełkę.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 76:66 (21:17, 18:20, 20:12, 17:17)

Punktowali:Rutkowski 16 (2x3), Stępień 14 (2×3), Wojciechowski 13 (1×3), Kulon 9 (1×3), Jodłowski 6, Sanny 6 (2×3), Kowalski 5 (1×3), Lipiński 4, Kliniewski 2, Muskała, Rogalewski.

Znicz: Cechniak 14, Madziar 14(2x3), Hałas 10(2x3), Ornoch 9(3x3), Cetnar 7, Stopierzyński 6, Kordalski 2, Olszewski 2, Mikołaj Stopierzyński 2.