Przełamanie z Kotwicą - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 20.04.2024 | Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

« powrótPrzełamanie z Kotwicą

Przełamanie z Kotwicą

08.03.2018 0:22 Po serii porażek w końcu przełamanie. Z pewnością pomogła przerwa w terminarzu ponieważ ostatnie tygodnie były wyczerpujące ze względu na napięty terminarz rozgrywkowy. Nasz zespół pokonał zdecydowanie Energę Kotwicę Kołobrzeg 79 :57.

Początek spotkania należał do gości, którzy wygrali I kwartę 7 pkt. W kolejnych częściach meczu, nasz zespół konsekwentnie budował przewagę. Decydyjące znaczenia miała postawa naszej drużyny w defensywie co pozwoliło zatrzymać kołobrzeżan na 57 pkt.. Sporą przewagę nasza drużyna uzyskała w walce na obu tablicach. Powrót do składu M.Kulona zwiększył możliwości w rotacji oraz intensywność obrony.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enrga Kotwica Kołobrzeg 79:57 (15:22, 22:14, 23:13, 19:8)

Punktowali : Stępień 21 (2x3), Sanny 16 (3×3), Lipiński 10 (2×3), Kowalski 6 (2×3), Kulon 6, Kasiński 6, Wojciechowski 4, Malona 4, Jodłowski 4, Kliniewski 2, Rogalewski .

Kotwica: Grujić 12, Przyborowski 11(1x3), Ryżek 10(2x3), Dzierżak 7(1x3), Rduch 7(1x3), Ł.Bodych 5, Żmudzki 3, Dobriański 2.

Telewizja Kłodzka prowadziła na żywo transmisję z meczu.

Poniżej retransmisja z meczu .

W drugim rozgrywanym meczu kończacym kolejkę Polfarmex Kutno uległ we własnej hali Biofarmowi Basket Poznań 72 : 76.