Leszczynianie górą - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótLeszczynianie górą

Leszczynianie górą

24.03.2018 23:14 Nie udało się zrewanżować Jamalexowi Polonii Leszno za przegraną w I rundzie, ulegliśmy gościom po raz drugi , tym razem 70 : 81.

Kłodzki zespół przystąpił do meczu mocno zdeterminowany do walki. Ukierunkowany na obronę ograniczał poczynania przyjezdnych, przeciwnik nie pozostawał dłużny, różnica pomiędzy zespołami na koniec kwarty wyniosła 1 pkt. na korzyść gospodarzy. Drugą cześć meczu lepiej rozpoczęli goście, korzystając ze słabszej dyspozycji naszej drużyny po czterech minutach wyszli na 7 pkt. prowadzenie. Kolejne dwie minuty to odwrócenie sytuacji, szybko odrobiliśmy straty, ale na celne trafienie z dystansu T.Stępnia , tym samym odpowiedział K.Chanas. Końcówka należała do Poloni, która wykorzystując nasze straty i brak skuteczności, zbudowała 12 pkt. przewagę. Po dużej przerwie kłodczanie ruszyli do odrabiania strat, co po 3 min. pozwoliło na zniwelowani różnicy do 2 pkt.. Leszczynianie odpowiedzieli skutecznymi akcjami Rostalskiego ( run 8 pkt.) co pozwoliło im ponownie odskoczyć na 10 oczek. W ostatniej kwarcie nasz zespół walczył i starał się zmniejszyć przewagę gości, ale drużyna z Leszna do końca kontrolowała przebieg gry zwyciężając ostatecznie 11 pkt.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Jamamlex Polonia Leszno  70 : 81(12:11, 13:26, 24:22, 21:22)

Punktowali : Stępień 15(2x3), Kulon 12(1x3), Malona 11, Jodłowski 8(1x3), Rutkowski 8(2x3), Kliniewski 7, Wojciechowski 4, M. Sanny 3(1x3), Kasiński 2, Lipiński 0.

Polonia : Trubacz 19(3x3), Kobel 13, Chanas 12(2x3), Sirijatowicz 11(1x3), Rostalski 9(2x3), Wrona 6, Milczyński 6, S. Sanny 5(1x3), Kurkowiak 0.