Pleszew zdobyty - dobra passa trwa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótPleszew zdobyty - dobra passa trwa

Pleszew zdobyty - dobra passa trwa

24.11.2018 19:55 Nasz zespół odniósł kolejne zasłużone zwycięstwo, w Pleszewie pokonał KS Kosz 98 : 85.

Ósma wygrana z rzędu stała się faktem. Dobre wejście w mecz i drobne rozluźnienie w końcówce kwarty dało tylko 2 pkt prowadzenie po jego pierwszej części. Druga kwarta była bardziej wyrównana, prowadziliśmy przez większość jej czasu. Gospodarze skorzystali z 3 min. przestoju w naszych szeregach i to był jedyny okres w tym spotkaniu kiedy to oni objeli prowadzenie. Ostatnie 2 min. należały jednak zdecydowanie do nas, odrobiliśmy straty i wyszliśmy na 3 pkt. prowadzenie. Po dużej przerwie zagralismy bardziej zdecydowanie, pozwoliło to dyktować warunki gry. Świetna dyspozycja na dystansie zwłaszcza K. Krajniewskiego pozwoliła na zbudowanie przewagi, która sięgnęła 17 pkt.. Na parkiecie mogli pokazać się w szerszym zakresie zmiennicy, którzy pozwolili przeciwnikom na zredukowanie różnicy tylko o 7 oczek. Ostatnia część spotkania to pełna kontrola jej przebiegu. Przewaga utrzymywana była na poziomie kilkunastu pkt., a w ostatnich sekundach gospodarzam udało się ją zredukować do 13 pkt.

KS Kosz Pleszew - Zetkama Doral Nysa Kłodzko  85 : 98 ( 23:25, 19:20, 23:30, 20:23 )

Punktowali : Krajniewski 36(7x3), Bartkowiak 20, Wojciechowski 16, Kowalski 12(4x3), Szymański 5(1x3), Mishchenko 3, Weiss 2, Zubik 2, Rogalewski 2, Włodarczyk.

KS Kosz : Małecki 25(3x3), Urbaniak 16(1x3), Spała 12, Marek 9, Ptak 8,  Serbakowski 6, Zimny 4, Kikowski 3, Dekiert 2,

Pozostałe wyniki :

10 kolejka
  RKKS Rawia Rawag Rawicz  69  : 58  AZS Basket Nysa  24.11.2018 17:30
  Intermarche II Zielona Góra  69  : 74  KS Sudety Jelenia Góra  24.11.2018 17:30
  Röben Gimbasket Wrocław  108 : 78 PGE Turów Zgorzelec  24.11.2018 20:00
  Weegree AZS Politechnika Opolska  85 : 70 Exact Systems Śląsk II Wrocław  25.11.2018 17:00
  Chroma Żary   80 : 73 BC Obra Kościan  25.11.2018 19:00