Dziś jest: środa, 24.04.2024 | Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Wiadomości

« powrótKłodzko lepsze od Kościana

Kłodzko lepsze od Kościana

15.12.2018 21:27 Nasi koszykarze odnieśli zasłużone zwycięstwo nad Obrą Kościan 94 : 79 i w dobrym stylu zanotowali 9 wygraną w sezonie.

Bardzo ciekawe i stojące na dobrym poziomie, koszykarskie widowisko obejrzeli w kłodzkiej hali sympatycy koszykówki. Ostateczna wygrana 15 pkt. nie odzwierciedla jak trudny i zacięty był to mecz. Goście w pierwszej połowie nie grali widowiskowej koszykówki, ale byli w grze dzięki trafieniom dystansowym. Po dużej przerwie mecz się wyrównał, a Obra na 2 min. przed końcem III kwarty zdołała wyjść na krótkotrwałe prowadzenie.  Nasz zespół dość szybko zniwelował przewagę, głównie dzięki świetnej dyspozycji rzutowej w tym fragmencie gry K. Krajniewskiego (3x3). Czwarta kwarta przebiegała pod naszą kontrolą, ale goście nie ułatwiali zadania, wysoką obroną utrudniali rozpoczynanie akcji, przez co wymuszali sporo strat. Końcówka meczu należała do naszego zespołu, który ten fragment meczu zagrał na dobrej skuteczność i z dużym zaangażowaniem w obronie. Pod nieobecność kontuzjowanego M.Weissa, sporo minut na parkiecie spędzili z dobrym rezultatem M.Rogalewski i A.Szymański.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Obra Kościan 94:79 (23:15, 24:20, 15:19, 32:25)

Punktowali : Krajniewski 25 (6×3), Bartkowiak 17, Kowalski 16 (3×3), Wojciechowski 14, Rogalewski 10 (2×3), Szymański 6 (1×3), Mishchenko 4, Zubik 2, Włodarczyk, Burnus.

Obra: Ciążkowski 16(4x3), Stankowski 14, Zuber 11, Kaczmarek 11(1x3), Rybakowski 9(2x3), Majchrzak 9(1x3), Kiszka 4(1x3), Uliczka 3(1x3), Pawlak 2

Pozostałe mecze kolejki :

13 kolejka
  Exact Systems Śląsk II Wrocław  93  : 38  PGE Turów Zgorzelec  15.12.2018 13:30
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko  94  : 79  BC Obra Kościan  15.12.2018 17:00
  RKKS Rawia Rawag Rawicz  78  : 56  Intermarche II Zielona Góra  15.12.2018 17:30
  KS Sudety Jelenia Góra  75  : 72  Weegree AZS Politechnika Opolska  15.12.2018 18:30
  AZS Basket Nysa  -- : -- KS Kosz Pleszew  16.12.2018 17:30
  Chroma Żary  64 : 69 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie  15.12.2018 17:00