Jelenogórzanie wygrywają w Kłodzku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Wiadomości

« powrótJelenogórzanie wygrywają w Kłodzku

Jelenogórzanie wygrywają w Kłodzku

19.01.2019 20:19 W pierwszym meczu przed własną publicznością w Nowym Roku nasi koszykarze musieli uznać wyższość gości przegrywając 76:82.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęła nasza drużyna, później gra się wyrównała, ale zaliczka po pierwszej kwarcie utrzymała się na poziomie 4 pkt.. Drugą część spotkania goście zagrali lepiej, nasz zespół mocno spuścił z tonu, grał zachowawczo i słabo spisywał się na tablicach, pozwoliło to Sudetom na odrobienie strat i objęcie 1 pkt. prowadzenia. Trzecia część meczu była wyrównana, na początku lepiej prezentowali się goście, w koncówce nasi koszykarze . W ostatniej kwarcie było sporo walki. Nasz zespół wyszedł na prowadzenie, ale nie potrafił utrzymać korzystnego wyniku. Goście skutecznie kończąc akcje z półdystansu, odrobili straty i odzyskali kilkupunktową przewagę. W nerwowej końcówce doświadczenie Sudetów wzięło górę i to oni mogli się cieszyć z rewanżowego zwycięstwa.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra 76:82 (23:19, 20:25, 19:19, 14:19)

Punktowali :Wojciechowski 19 (2×3), Weiss 13 (3×3), Krajniewski 12 (3×3), Bartkowiak 11, Kowalski 10 (2×3) , Kutta 6, Szymański 3 (1×3), Zubik 2,

Sudety : Minciel 22(3x3), Ł.Niesobski 17(2x3), Kozak 16(2x3), Wilusz 13(1x3), Jyż 8, Kanecki 3, Dukurniewicz 3(1x3).