Noteć wygrywa w Kłodzku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótNoteć wygrywa w Kłodzku

Noteć wygrywa w Kłodzku

06.04.2019 20:33 Spore emocje towarzyszyły pierwszemu spotkaniu II rundy play off. Niestety z tej wojny nerwów zwycięscy wyjeżdżają goście z Inowrocławia.

Jak można było się spodziewać zgromadzeni w kłodzkiej hali kibice, obejrzeli bardzo wyrównane spotkanie. Żadnej z drużyn w w trakcie meczu nie udało się prowadzić z większą przewagą niż 6 pkt.. W pierwszej kwarcie nasz zespół był o jeden pkt. lepszy, druga kwarta był remisowa. Z lepszej strony Noteć pokazała się w III kwarcie. O wygranej decydowały ostatnie minuty IV kwarty, a w nich więcej zimnej krwi zachowali goście i to oni mogli się cieszyć z pierwszego  zwycięstwa w rywalizacji do dwóch wygranych. Rewanż już za tydzień w Inowrocławiu.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław 77:80 (14:13, 25:25, 14:21, 24:21)

Punktowali: Bartkowiak 22 (1×3), Kutta 16 (1×3), Kowalski 10 (2×3), Krajniewski 10, Wojciechowski 10, Weiss 7, Zubik 2, Szymański 0.

Noteć: Marciniak 22(4x3), Filipiak 15(1x3), Grzesiński 14(2x3), Szczepanik 8, Bierwagen 7,Barszczyk 7, Żurawski 7.

Pozostałe mecze II rundy:

1 mecz
  Decka Pelplin  73  : 68  Dziki Warszawa  06.04.2019 17:00
  KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  90  : 80  AZS UJK Kielce  06.04.2019 17:00
  Żubry Leo-Sped Białystok  98  : 85  MKS Sokół Międzychód  06.04.2019 17:30
  Weegree AZS Politechnika Opolska  89  : 78  TS Wisła Kraków  06.04.2019 17:30
  AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice  74  : 82  ŁKS AZS UŁ SG Łódź  06.04.2019 18:00