AZS lepszy w pierwszym meczu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótAZS lepszy w  pierwszym meczu

AZS lepszy w pierwszym meczu

20.04.2019 22:42 Na tarczy wracają nasi koszykarze z Katowic. Przegrywamy pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe z AZS AWF 89 : 72.

To nie był udany mecz w wykonaniu naszej drużyny. Chociaż po dwóch kwartach na tablicy widniał wynik remisowy 38 : 38 to słabsza postawa naszych koszykarzy w trzeciej części, zaważyła na ostatecznym wyniku. Jeszcze po 3 min. gry prowadziliśmy 45 :44, gospodarze jednak mocno podkręcili tempo i w pozostałym czasie kwarty rzucili 26 pkt., na które my odpowiedzieliśmy tylko sześcioma.  W czwartej kwarcie na 3,5 min. przed końcem nasz zespół zbliżył się do rywali  na 11 pkt., ale na więcej nie pozwolili jednak zawodnicy AZS-u i ....sędziowie, którzy nie tylko w tej kwarcie, ale i w całym spotkaniu podjęli wiele trudnych do zrozumienia decyzji, doprowadzając do frustracji zawodników , trenerów jak i zgromadzoną publiczność.

Wielkie podziękowania dla dużej grupy kłodzkich kibiców, którzy poświęcili swój świąteczny czas i przyjechali  do Katowic wspomagać swoją drużynę. Kolejne spotkanie w sobotę 27.04.2019 w Kłodzku.

AZS AWF Romus Mickiewicz Katowice - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 72 ( 21 : 19, 17 :19, 32 : 12, 19 : 22 )

Punktowali : Krajniewski 19 (5×3), Kutta 19 (3×3), Wojciechowski 15, Bartkowiak 11 (1x3), Weiss 3 (1×3), Rogalewski 3 (1×3), Zubik 2, Kowalski 0,

AZS AWF : Szczypka 28 ( 6x3 ), Piotrkowski 21, Leszczyński 18 (3x3), Maślanka 10, Sciegienny 7, Nowak 3, Majka 2.

Wyniki pozostałych meczów ćwierćfinałowych :

1 mecz
  Politechnika Gdańska  91  : 71  KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  20.04.2019 13:00
  Żubry Leo-Sped Białystok  98  : 90  KS Sudety Jelenia Góra  20.04.2019 17:00
  Weegree AZS Politechnika Opolska  92  : 82  Decka Pelplin  20.04.2019 18:00