W sobotę rewanż w walce o awans - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótW sobotę rewanż w walce o awans

W sobotę rewanż w walce o awans

24.04.2019 15:14 Przed naszą drużyną kolejny trudny sprawdzian. Aby zachować szansę walki o półfinał kłodzczanie muszą wygrać sobotnie spotkanie z AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice w Kłodzku.

W poprzednim meczu ulegliśmy na wyjeździe AZS-owi 72 : 89. Spotknie było trudne, drużyny przystąpiły do gry mocno zdeterminowane. Zespół z Katowic dążył do przyśpieszania gry, mocno bronił ograniczając poczynania rozgrywających i zawodników obwodowych. Pierwsza kwarta upłynęła pod znakiem lekkiej przewagi AZS-u , w drugiej części gry to nasz zespół częściej był na prowadzeniu. Trzecią kwartę zdominowali jednak gospodarze, a w czwartej nasz zespół mimo prób nie zdołał odrobić strat.

Jak zagrać by wyjść z sobotniego pojedynku zwycięsko nie jest łatwo odpowiedzieć. Wydaje się, że w tym meczu nasz zespół musi zagrać z jeszcze większą determinacją i rozwagą. Niezmiernie ważną rolę będzie miało utrzymanie nerwów na wodzy oraz ograniczenie poczynań liderów AZS-u Ł.Szczypki i M.Piotrkowskiego, którzy w największej stopniu przyczynili  się do pokonania nas w hali akademików.

Istotną rolę do spełnienia będzie miała kłodzka publiczność, której gorący doping może mieć duży wpływ na poczynania drużyn na boisku w trudnych momentach meczu.

Biorąc pod uwagę stawkę rywalizacji i po tym jak przebiegły zawody w Katowicach, można sądzić, że mecz w Kłodzku będzie jednym z najbardziej emocjonujących meczów obecnego sezonu.

Zapraszamy serdecznie wszyskich sympatyków koszykówki w sobotę 27.04.2019 do kłodzkiej hali OSiR, zapowiada się bardzo ciekawe widowisko sportowe, nikogo kto lubi sportowe emocje nie powinno zabraknąć na tym meczu.

Początek spotkania godz.17:00 - hala OSiR Kłodzko ( dojazd od ul. Sportowej)