Przegrywamy z WKK - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótPrzegrywamy z WKK

Przegrywamy z WKK

29.11.2020 8:43 Po zaciętym i wyrównanym meczu jednak ulegamy WKK Wrocław 84 : 89.

Spotkanie lepiej rozpoczął nasz zespół , jednak druga część kwarty należała do gości, głównie dzięki dobrej dyspozycji na dystansie ( 5x3 pkt).  W kolejnej kwarcie szybko udało się odrobić straty, walka punkt za punkt dała jednak na jej koniec wrocławianom 2 pkt., prowadzenie. W trzeciej części zespoły nadal utrzymywały niewielki dystans punktowy, ale tym razem to nasza drużyna schodziła na krótką przerwę z 1 pkt. zaliczką. Ostatnią część meczu rozpoczęliśmy nieudanymi akcjami, goście uzyskali kilkupunktową przewagę, której mino strań nie udało się już do końca zniwelować. Choć to kolejna przegrana to trzeba zauważyć, że pomimo iż w składzie ponownie zabrakło M. Kowalskiego i dodatkowo M.Krakowczyka to był to jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu w ostatnim czasie, a przeciwnikiem była jedna z bardziej wymagjących ekip ze ścisłej czołówki ligowej.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 84 : 89 (25:33, 23:17, 21:18, 15:21)

Punktowali : Ochońko 21 (1x3), Nowakowski 17 (1x3), Dawdo 14, Krajniewski 14(2x3), Wojciechowski 11(1x3), Weiss 5, Nowicki 2, Szymański 0.

WKK : Niedźwiedzki 22, Rutkowski 16 (4x3), Jędrzejewski 11(1x3), Prostak 10(1x3), Kiwilsza 8, Koelner 7, Patoka 6, Sitnik 6, Uberna 3  (1x3).

Za tydzień przed naszą drużyną kolejny  trudny sprawdzian, gdyż do Kłodzku przyjeżdża drużyna  Czarnych Słupsk.

Wyniki XII kolejki :

Decka Pelplin - Dziki Warszawa   28.11.2020 17:00 92:74
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg   28.11.2020 17:00 80:66
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław   28.11.2020 17:00 84:89
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych   28.11.2020 17:30 90:95
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków   28.11.2020 17:30 83:49
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz   28.11.2020 17:30 96:84
TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków   28.11.2020 18:30 111:85