Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótCzarni lepsi

Czarni lepsi

06.12.2020 10:46 Przegrywamy konfrontację z Czarnymi Słupsk 70 : 98.

Początek meczu zdecydowanie należał do gości, którzy dzięki dobrej dyspozycji głównie D. Pielocha na dystansie na 2 min. przed końcem I kw. prowadzili 19 : 5, nasi koszykarze jednak się przebudzili i odpowiedzieli serią 9 : 0 kończąc tę część meczu z 4 pkt. stratą. W drugiej kwarcie było podobnie na jej poczatku Czarni odskoczyli, ale w miarę upływu czasu gra się wyrównywała, jednak goście dołożyli do prowadzenie jeszcze 3 oczka. W trzeciej części meczu graliśmy falami, goście uzyskiwali przewagę, my ją redukowaliśmy np. do 5 pkt w 4 min., później w wyniku słabszej dyspozycji pozwoliliśmy rywalom powiększyć różnicę o kolejne 3 oczka. W czwartej kwarcie dużo więcej do powiedzenia miała ekipa z Pomorza, która na 3,5 min przed końcem powiększyła przewagę do 20 pkt.. W tym momencie z racji zbliżającego się środowego meczu z Dzikami trener Krysiewicz posłał na parkiet naszych rezerwowych. Czarni też w swoim rezerwowym zestawieniu powiększyli nasze straty do 28 pkt.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70:98 (14:19 | 18:21 | 25:28 | 13:30)

Punktowali: Ochońko 18 (4x3) , Nowakowski 16 (2x3), Kowalski 14(3x3), Nowicki 10 (2x3), Wojciechowski 10 (1x3), Weiss 2, Dawdo 0, Krajniewski 0, Rogalewski 0, Szymański 0.

Grupa Sierleccy-Czarni: Słupiński 21, Pieloch 17(5x3), Śmigielski 13(1x3), Kulikowski 11(2x3), Kordalski 10(1x3), Pabian 9(1x3), Długosz 6, Przyborowski 6, Kurpisz 3, Kopciński 2.

Wyniki 13 kolejki

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk   05.12.2020 17:00 70:98
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno   05.12.2020 17:00 97:68
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut   05.12.2020 18:00 64:101
TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik   05.12.2020 18:00 76:84
Energa Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin   05.12.2020 18:00 80:72
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska   05.12.2020 18:00 98:88
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy   06.12.2020 17:00 86:80
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław   06.12.2020 18:00 85:65