Bez wygranej w Krośnie - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 16.04.2024 | Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

« powrótBez wygranej w Krośnie

Bez wygranej w Krośnie

31.01.2021 10:37 Pod wodzą nowego trenera nasz zespół po ciekawym meczu uległ na wyjeździe Miastu Szkła Krosno 94 : 77.

Pewno niewielu sympatyków naszej drużyny liczyło, że to właśnie w Krośnie nasz zespół się przełamie. Jednak drużyna wraz z powrotem M. Kowalskim, miała już więcej argumentów w prowadzeniu gry. Początek spotkania z pewnością zaskoczył podopiecznych trenera Radomskiego, nasz zespół grał spokojnie i skutecznie co przełożyło się na  okazałe prowadzenie po I kw 22 : 13. W drugiej części meczu gospodarze opanowali sytuację i wykorzystując dobrą dyspozycję A. Czujkowskiego zniwelowali naszą przewagę do 1 pkt. Po dużej przerwie to  krośnianie grali pewniej, zwłaszcza pod koszem łatwo zdobywali przewagę i punkty, na dystansie byli też skuteczniejsi. Ostatnia kwarta przebiegła w podobny sposób, w zwiazku z czym to Miasto Szkła mogło się cieszyć z drugiego z rzędu zwycięstwa.

Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 94:77 (13:22, 24:16, 32:20, 25:19)

Punktowali : Kowalski 19, Nowakowski 17, Ziółko 13, Krajniewski 10, Weiss 9, Nowicki 7, Szymański 2, Dawdo 0, Rogalewski 0.

Miasto Szkła : Czujkowski 22, Szczypiński 15, Wieloch 15, Oczkowicz 14, Krzywdziński 10, Żmudzki 10, Ciechociński 4, Konopatzki 4, Ciesielski 0, Łączyński 0, Walciszewski 0.

Pozostałe wyniki :

21 kolejka

Pogoń Prudnik - TBS Śląsk II Wrocław   29.01.2021 17:30 102:94
Decka Pelplin - GKS Tychy   30.01.2021 17:00 65:73
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz   30.01.2021 17:00 66:57
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków   30.01.2021 17:00 69:56
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut   30.01.2021 18:00 74:96
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska   30.01.2021 18:00 89:72