Pogoń zwycięża w Kłodzku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótPogoń zwycięża w Kłodzku

Pogoń zwycięża w Kłodzku

04.10.2021 15:18 W sobotę w 2 kolejce rozgrywek po ciekawym meczu ulegliśmy Pogoni Prudnik 71 :81.

Licznie zgromadzeni kibice, którzy po dłuższej przerwie mogli oglądać zawody na żywo, z pewnością nie byli zawiedzeni poziomem spotkania. Mocna personalnie Pogoń co prawda wygrała różnicą 10 pkt., jednak nie przyszło jej to łatwo, a kłodzczanie mocno wspierani przez naszych rutyniarzy do końca nie dawali za wygraną, tracąc na 2,5 przed końcem do rywala zaledwie 3 oczka. W ostatnich minutach prudnicki szkoleniowiec nie ryzykował i do gry wprowadził najbardziej doświadczonych graczy. To okazało sie kluczem do sukcesu, bo za sprawa P. Nowickiego (akcja 3 + 1) i kolejnych skutecznych akcji T. Nowakowskiego i G. Mordzaka ekipa gości oddaliła konieczność nerwowej gry w ostatnich sekundach.

Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko ? Pogoń Prudnik 71:81 (10:18,23:19,22:26,16:18)

Punktowali: Wojciechowski  19, Weiss 12, Szymański 11, Kaczuga 11, Makarczuk 8, Zenner 6, Tkaczyk 2, Stankiewicz 2, Myślak 0, Rogalewski 0, Ptaszyński 0, Szczecina 0.

Pogoń : Nowakowski 20, Mordzak 19, Nowicki 15, Madziar 10, Żebrok 10, Garwol 4, Sanny 2, Majka 1, Kociuga 0.