Jelonka pokonana - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 20.04.2024 | Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

« powrótJelonka pokonana

Jelonka pokonana

21.11.2021 15:51 Drugie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli nasi koszykarze pokonując w Jelenie Górze Sudety 80 : 74.

Po niezłym otwarciu naszej ekipy (run 7 pkt.), kolejne minuty odbywały pod dyktando gospodarzy co dało im w efekcie 5 pkt. prowadzenia. W drugiej kwarcie Sudety powiększyły przewagę, a nasz zespół miał spory kłopoty ze skutecznością zwłaszcza na dystansie. Po dużej przerwie role się odmieniły. Trzecia kwarta pozwoliła zmniejszyć przewagę do 9 pkt.. Czwarta część meczu to już dominacja kłodzczan i ostatecznie zwycięstwo 6 pkt. różnicą. Wygraną nad Sudetami można było się cieszyć przede wszystkim dzięki świetnej dyspozycji M.Weissa zdobywcy 35 pkt. Cieszy również postawa naszej ekipy w czwartej kwarcie w której w ostatnich meczach mieliśmy spore kłopoty.

Sudety Jelenia Góra - Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko 74 : 80 (18 : 13, 22 :14, 22 : 26, 12 : 27)

Punktowali : Weiss 35 (3x3), Wojciechowski 16, Makarczuk 9 (2×3), Szymański 8 (2×3), Stankiewicz 7 (1×3), Szczecina 5 , Kaczuga, Kurowski.