Szósta wygrana - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 18.04.2024 | Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Wiadomości

« powrótSzósta wygrana

Szósta wygrana

14.12.2021 13:52 W meczu wyjazdowym pokonaliśmy WKK Wrocław II 80 : 71.

Początek meczu należał do naszej drużyny, jednak słabiej rozegrana II kwarta pozwoliła gospodarzom schodzić z parkietu na dużą przerwę z 8 pkt. przewaga. W trzecia odsłonie dystans pomiędzy zespołami został zniwelowany i  wynosił już tylko 2 oczka. Ostatnia kwarta został rozegrana już pod dyktando naszej ekipy, co pozwoliło wywieźć ze stolicy regionu przekonywujące zwycięstwo i kolejne 2 pkt.

WKK II Wrocław - Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko 71 : 80 ( 15 : 19, 22 : 10, 14 : 19, 20 : 32).

Punktowali: Wojciechowski 22 , Makarczuk 22(3x3), Weiss 13 (1×3), Szymański 6, Stankiewicz 5, Kurowski 5, Szczecina 4 , Zenner 3 (1x3), Janik.

Teraz naszej drużynie pozostaje do rozegrania w tym roku już tylko zaległy mecz z Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. który odbędzie się w Kłodzku 21.12.2021 a rozpocznie się o godz. 19 : 30.