Porażka w Prudniku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótPorażka w Prudniku

Porażka w Prudniku

10.01.2022 20:16 Nasi koszykarze nie sprostali Pogoni ulegając rutynowanym prudniczanom 62 : 84.

Mecz zdominowali gospodarze, którzy skoncentrowani przystąpili do rywalizacji w najmocniejszym składzie. W pierwszej kwarcie wypracowali 6 pkt. przewagę. W następnej dołożyli 8 oczek. Po dużej przerwie pojawili się zmiennicy i wtedy nasz zespół zmniejszył stratę, Jednak trener Pogoni nie ryzykował i i do gry ponownie wysyłał skutecznych tego dnia Nowakowskiego , Madziara i Sannego. Dopiero w ostatniej kwarcie nasi koszykarze mierzyli się z "drugim garniturem" Pogoni i ta runda wypadła remisowo. W naszej ekipie widoczny był brak niemogącego wziąć udziału na boisku w tym spotkaniu trenera R. Wojciechowskiego.

Pogoń Prudnik - Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko 84 : 62 (20:14, 23:15, 26:18, 15:15)

Punktowali : Weiss 20 (1×3), Makarczuk 13, Stankiewicz 6, Kaczuga 6, Zenner 6 (2×3), Szczecina 5, Kurowski 4, Włodarczyk, Ptaszyński.

Pogoń : Nowakowski 26, Madziar 15, Sanny 12, Mordzak 8, Garwol 6, Kociuga 6, Majka 5, Żebrok 4, Gnilka 2, Mazur 0, Krupiński.