Przegrana w Pleszewie - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 24.04.2024 | Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

« powrótPrzegrana w Pleszewie

Przegrana w Pleszewie

25.01.2022 16:36 Nie udało się pokonać KS Kosz Kompaktowy Pleszew, gospodarze zwyciężyli 96 : 82.

Początek rundy rewanżowej stawia przed naszą drużyną spore wymagania. Mierzymy się z czołowymi ekipami ligi.

Mecz w Pleszewie zaczęliśmy bardzo niemrawo, gospodarze zdominowali nas na tyle, że udało nam się skończyć punktami w I kwarcie zaledwie 4 akcje. To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu. W kolejnych częściach gry było już dużo lepiej , jednak wychodząc na ostatnią kwartę nasi koszykarze mieli jeszcze 9 punktową stratę. Emocje sięgnęły zenitu w 5 minucie kiedy to udało się doprowadził do remisu 76 :76 , jednak kontuzje, przekroczenie limitu przewinień i brak sił nie pozwolił na dotrzymanie kroku doświadczonym graczom KS-u. W końcowym fragmencie pleszewianie ponownie zdołali odskoczyć na 14 pkt.

KS Kosz Kompaktowy Pleszew - Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 96 : 82 ( 27 : 8 ,17 : 22, 25 : 30, 27 : 22)

Punktowali : Makarczuk 29 (4×3), Wojciechowski 21 (1×3), Weiss 13 (3×3,), Szymański 6 (2×3), Zenner 5 (1×3), Szczecina 4, Kurowski 3, Ptaszyński 1, Stankiewicz, Janik, Tkaczyk