Pierwsza wygrana - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 23.04.2024 | Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

« powrótPierwsza wygrana

Pierwsza wygrana

25.09.2022 10:46 Rozpoczęły się rozgrywki sezonu 2022/23. Udany start zaliczyła nasza drużyna pokonując na wyjeździe Gimbasket Wrocław 106 :94

Mecz był rozgrywany w szybkim tempie. Wynik I kwarty 33:26 dawał sporo do myślenia. Kolejna odsłona w naszym wykonaniu była równie efektowna. Po dużej przerwie mecz się wyrównał , a utrzymywana przewaga po III kwartach wydawała się wystarczająca do uzyskania ostatecznego zwycięstwa. W ostatniej części spotkania emocji jednak nie zabrakło, ambitnie grający gospodarze w końcówce zniwelowali przewagę do 5 punktów. Nasi opanowali sytuacje, a próby przerywania akcji po limicie przez gospodarzy, wykorzystali na lini rzutów wolnych, zwiększając różnicę do 12 pkt. Udany występ drużyny, ozdobiony został debiutami naszych nowych zawodników.

GIMBASKET WROCŁAW  - ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO 94 :106 ( 26 : 33, 19 : 29, 25 : 24, 25 : 19 )

Punktowali : M.Weiss 23 (3×3, 7 as. 5 zb.),M. Rzechtalski 19 (2×3), R. Wojciechowski 15 (11 as.), K. Niziński 14, M Podejko 8, Ł. Makarczuk 7 (10 zb., 10 as.), T. Kurowski 7 (1×3),P. Zenner 6 (1×3), J Bernecki 5, A.Szymański 3, A.Ptaszyński, W. Tkaczyk .