Dziś jest: czwartek, 14.12.2017 | Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Wiadomości

Kliknij aby powiększyć

Zaległy mecz gr. B

07.11.2007 12:22 Autor - Admin Nie ma juz w naszej grupie drużyny bez porażki .W dniu wczorajszym AZS Opole uległ u siebie
Spójnii Stargard Szczeciński 80-82 (18:14, 28:29, 17:20, 17:19)

Punkty dla AZS PO OPOLE:
Antoniak Tomasz 2, Machynia Paweł 16, Kret Maciej 6, Motyl Rafał 6, Orłowski Paweł 8, Pakosz Paweł 2, Pawlik Przemysław 12, Andrzej Sitek 2, Wojciechowski Rafał 20, Zarankiewicz Krzysztof 6.
Spójnia: Piechucki 29, Polowy 13, Soczewski 12, Molenda 9, Szatkowski 7, Zarzeczny 7, Trypuć 5
» więcej informacji

Dzisiaj grają kadeci

07.11.2007 11:04 Autor - Admin Dzisiaj o godz 16 w hali OSIR odbędzie się mecz ligi kadetów Nysa Osir Kłodzko -Gimbasket Wrocław.
Wszystkich widzów zapraszamy.» więcej informacji

Śląsk II Wrocław pokonany

04.11.2007 22:30 Autor - Admin W wyjazdowym meczu nasi koszykarze pokonali rezerwy Śląska Wrocław 73-61. Mecz rozpoczęliśmy spokojnie wygrywając pierwszą kwartę 19-15 , w drugiej kwarcie nasza przewaga wzrosła do 14pkt. i wydawało się , że kolejne odsłony meczu są tylko formalnością . Niestety w trzeciej kwarcie pokazaliśmy się z dużo gorszej strony grając bardzo nieskutecznie ,słabo w obronie , bardzo indywidualnie, a czasami wręcz nonszalancko. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gospodarze odrobili większość strat i zniwelowali naszą przewagę do trzech punktów.» więcej informacji

Wyniki 7 kolejki

03.11.2007 22:01 Autor - Admin Już tylko jedna drużyna zostaje niepokonana w naszej grupie . W meczu na szczycie akademicy z Opola zdecydowanie pokonali jeleniogórzan.
Sudety Jelenia Góra - AZS Politechnika Opole 64:77 (20:26, 18:18, 15:23, 11:10)
W Pleszewie do roztrzygniecia wyniku potrzebna była dogrywka .
Open Basket Pleszew - AZS OSRiR Kalisz 90:98 (14:18, 20:21, 21:13, 18:21, 17:25)
Punkty dla AZS OSRiR: Buczyniak 41, Szymczak 26, Olejnik 14, Sierański 7, Biernacki 6, Kuśnierczak 3, Szurgot 1. Najwięcej dla Open- Urbaniak 28, Nizioł 24

MKKS Zabrze - VB Leasing Siechnice 100:77 (26:20, 26:6, 23:21, 25:30)
Pogoń Prudnik pokonała wysoko AZS Big Poznań 104:75 (23:20, 29:20, 31:21, 21:12).
Punkty dla Pogoni: Tarasewicz 18, T. Łakis 17, M. Łakis 14, Lepczyński 13, Czapla 12,
Jankowski 8, Tracz 6, Kłuś 6, Trytek 6, Belczyk 4.
AZS Radex Szczecin - Olimpia Legnica 114-66
UKKS 2000 Leszno - Spójnia Stargard Szczeciński 73-80 » więcej informacji

Nowy zawodnik w naszej drużynie

02.11.2007 11:53 Autor - Admin W niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław zadebiutuje w naszych barwach Mariusz Karwik , wychowanek Górnika Wałbrzych.Zawodnik mierzy 198 cm , na boisku pozycja 4,5. W ostatnim czasie nie brał udziału w rozgrywkach organizowanych przez PZkosz .

Wyjazdowy mecz ze Śląskiem II Wrocław

31.10.2007 12:09 Autor - Admin W najbliższą niedzielę we Wrocławiu o godz. 16.00 w Hali przy ul. Mieszczańskiej zostanie rozegrany mecz 7 kolejki II Ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem II Wrocław o Doralem Nysą Kłodzko . Zapowwiada się ciekawy pojedynek ponieważ drużyna z Wrocławia zajmująca przedostatnie miejsca w tabeli ,aby uchronić się przed degradacją musi szykać punktów na swojm boisku wykorzystując wzmocnienia zawodnikami z najwyższej ligi. W ich ostatnim meczu grali dwaj zawodnicy z ekstraklasy Diduszko i Prostak .Ciekawe czy władze klubu oddelegują kolejnych graczy z pierwszego składu na nasz mecz?. O tym przekonamy się juz w niedzielę.

« poprzednia 1 2282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292297 298 następna »