Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 18.04.2024 | Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Kliknij aby powiększyć

Przegrana w ostatnich minutach

23.01.2010 19:27 Autor - Admin Porażką naszego zespołu zakończył się dzisiejszy mecz, choć po trzech kwartach prowadziliśmy 10 pkt.Przegrana tym razem była nie zasłużona ,niestety po dobrej grze nie wykorzystaliśmy szansy ,a o ostatecznym niekorzystnym wyniku zadecydowała ostatnia minuta.Po wyeliminowaniu w IV kwarcie za faule Kaczmarka ,Dźwilewskiego , Płatka , Malony i Ulricha (kontuzja) naszemu zespołowi nie udało się utrzymać efektywności gry.Dramatem była sama końcówka. Przy remisie na 57 sek. do końca, skuteczną akcją zakończoną rzutem za 3 pkt. popisał się Stankiewicz ,po naszej nieudanej akcji , goście wykonali kolejne skuteczne zagranie . W szeregi naszej drużyny wdarła się duże nerwowość w prowadzeniu gry i w pozostałych kilkudziesięciu sekundach punkty zdobywali już tylko goście.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko -AZS Poznań 81:90 (24:22,24:16,18:1715:35)
Punkty zdobywali:Kaczmarek 24(1),Dzwilewski(2) 16,Kowalski 14(2).Lipiński 6,Malona 9,Wyrwas 4,Płatek 4,Radwański4
Dla AZS-u punktowali :Sobkowiak 21,Stankiewicz 16, Gołdziński,Gacek 12,Szydłowski 11,Gierwazik 7,Kaczor 7,Walczak
1,Budnikowski1
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu autor-Daniel Denys.
Pozostałe wyniki XV kolejki..» więcej informacji

AZS Poznań w Kłodzku

20.01.2010 10:27 Autor - Admin Przed nam następny mecz z wysoko notowanym przeciwnikiem.W sobotę 23.01.2010. zagramy z kolejną drużyną akademicką- AZS Poznań.Wielkopolanie w tym sezonie brają bardzo dobrze, w dotychczasowych występach wygrali jedynastokrotnie .W ocenie portalu polskikosz to drużyna która swoją postawą w rozgrywakach naszej grupy sprawiła miłą niespodziankę.Historia naszych pojedynków nie nastraja optymistyczne,AZS Poznań jest trudnym przeciwnikiem z którym ostatnią wygraną 101:85 zanotowaliśmy w sezonie 2007/2008 .Po dotkilwej porażce z poprzedniej rundy nasza dryżuna będzie walczyć o poprawę niekorzystnego bilansu spotkań.Wszystkich kibiców zapraszamy do hali KCKSiR w Kłodzku ul. Sportowa 1 początek meczu godz.17.00
» więcej informacji

Szczecin wygrywa

16.01.2010 21:21 Autor - Admin Goście wysoko postawili porzeczkę przed naszą drużyną.Szczecinianie do meczu przystąpili bardzo skoncentrowani, agresywna obrona już od pierwszych minut i skuteczna gra pod koszem pozwoliła AZS-wi wyjść na 6 pkt. prowadzenie po pierwszej kwarcie. Druga kwarta dzięki efektywnej grze Majcherka na dystansie i Mrożka po koszem ,a naszą słabością na linii rzutów wolnych pozwoliła przyjezdnym powiększyć przewagę do 16 pkt. W trzeciej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie ,mino próby agresywnego krycia , goście pokazali kilka szybkich akcji w kontrataku i ponownie powiększyli przewagę.W ostatniej części meczu gra się nieco rozluźniła przez co publiczność mogła zobaczyć indywidualne popisy zawodników.W naszym zespole na uwagę zasługuje udany debiut naszego nowego młodzieżowca K.Mańkowskiego i skuteczna gra G.Kaczmarka.
Konfrontacja z jedną z silniejszych ekip drugiej ligi nie wypadła okazale .Goście byli zespołem lepszym w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła.Do następnego trudnego meczu z AZS Poznań pozostaje tydzień , trzeba się otrząsnąć po tej dotkliwej porażce i wywalczyć zwycięstwo.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko – AZS Radex Szczecin 67-96 ( 13:19,15:25,15:22,24:30)
Punkty zdobywali: Kaczmarek 23(1),Dźwilewski 7(1), Radwański 7,Sularczyk 7,Płatek 5,Lipiński 4, Ulrich 4,Mańkowski 3,Malona 3,Obrzut 2, Wyrwas 2.
Dla AZS-u punktowali :Majcherek Maciej 19(1),Pytyś 17,Mrożek 14,Majcherek Michał 11,Sudowski 10(1),Karaś 8(2),Dudek 6,Balcerek 6,Michalski 2,Prus 2.
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu by Daniel Denys.
Pozostałe wyniki 14 kolejki....» więcej informacji

Bardzo mocny przeciwnik na otwarcie II rundy

13.01.2010 13:58 Autor - Admin Bardzo atrakcyjnie zapowiada się mecz rozpoczynający rundę rewanżową naszej drużyny. W nadchodzącą sobotę 16.01.10 do Kłodzka zawita wicelider naszej grupy AZS Radex Szczecin.Zespół akademików i ekipa Open Basketu Pleszew upatrywani są jako główni kandydaci do gry o wejście do I ligi.Szczecinianie tylko raz w pierwszej rundzie zaznali goryczy porażki ( z drużyną Open Basketu).Historia zmagań naszych drużyn zdecydowanie typuje AZS jako zwycięzcę meczu.W czasie ostatnich 4 sezonów tylko jednokrotnie udało się wygrać z AZS-em 87-50 było to w Kłodzku w lutym 2007 r.Czy jesteśmy w stanie zmienić tak niekorzystny bilans i utrzymać status drużyny niepokonanej w tym sezonie na własnej hali będzie można przekonać się już w sobotę.Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy, początek spotkania godz.17.00» więcej informacji

Zmiana terminu meczu z OSSM Wrocław

12.01.2010 13:39 Autor - Admin Na wniosek działąjącej pod auspicjami PZKOSZ drużyny OSSM Wrocław, ulegnie zmianie termin rozgrywania meczu Doral Zetkama Nysa Kłodzko -OSSM Wrocław . Nowym terminem spotkania będzie
(środa) 27.01.2010 rozpoczęcie godz.19.00 Hala KCKSiR w Kłodzku ul.Spotrowa1. » więcej informacji

Zwycięstwo nad Księżakiem

10.01.2010 1:52 Autor - Admin Kolejny zacięty mecz mogli oglądać dzisiejszego wieczoru kibice w Kłodzku.Po słabszym występie w poprzedniej kolejce, tym razem zespół pokazał dużo więcej determinacji w grze, której efektem było zwycięstwo.Mecz od początku był wyrównany ,żadna z drużyn nie mogła uzyskać znaczącej przewagi dlatego też o wyniku zdecydowała dramatyczna końcówka.