Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Kliknij aby powiększyć

Niedzielny mecz ze Spójnią

07.03.2009 9:20 Autor - Admin Po zwycięstwie nad Tarnovią nasz zespół ma jeden dzień na zregenerowanie sił.W niedzielę 8.03.09. o godzinie 17.00 rozpoczniemy kolejny trudny mecz ,naszym przeciwnikiem będzie lider rozgrywek Spójnia Stargard Szczeciński.Do meczu możemy przystąpić z kolejnym osłabieniem,obok kontuzji Marcina Sterengi która okazała się poważniejsza niż się wydawało , bolesnej kontuzji nosa doznał nasz najlepiej punktujący w ostatnich meczach G.Kaczmarek.O możliwości występu zawodników zadecyduję ich stan zdrowia w niedzielny poranek.Mimo tych problemów , zespół jest podbudowany dobrymi wynikami i zapowiada walkę w niedzielnym spotkaniu.
W rozegranym dzisiaj meczu ligi kadetów nasz zespoł pokonał drużynę z Jeleniej Góry.
Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra 83-63 » więcej informacji

Zwycięstwo po trzech dogrywkach

06.03.2009 21:10 Autor - Admin Takiego meczu kłodzcy kibice jeszcze nie widzieli.To był prawdziwy horror, po trzech dramatycznych dogrywkach pokonaliśmy Tarnovie Tarnowo Podgórne 119 -117.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Tarnovia Tarnowo Podgórne 119 -117
( 20:24,22:25,25:20,20:18,11-11 ,7-7,14-12)
Punkty zdobywali : K.Jakóbczyk 25(3),G.Kaczmarek 19 (1),P.Bawolski 17(2),R.Ulrich 12,M.Lipiński 10(1), Ł.Motyka 9, S.Dźwilewski 9(1), M.Weiss 7,Cz.Radwański 7(1), A.Stochniałek 4,T.Sularczyk 0
Dla Tarnovii punktowali : T.Semmler 27(5), M.Stokłosa 24(4), K.Nowicki 22, S.Nowak 16, M.Dudek 11(1), A.Baganc 9, W.Wizerkaniuk 6(2), A.Skowroński 2, T.Gierwazik 0, M.Jończyk 0, J.Chmielewski 0.
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu autorstwa Daniela.» więcej informacji

Dwa mecze w trzy dni.

03.03.2009 10:00 Autor - Admin Przed nami koszykarski maraton.W tym tygodniu nasza drużyna rozegra dwa mecze w przeciągu trzech dni.Zapowiadają się arcyciekawe spotkania i co z tym związane duże emocje.Do Kłodzka przyjeżdzają faworyci rozgrywek.W najbliższy piątek rozegramy zaległy mecz ze stycznia z Tarnovią Tarnowo Podgórne ( 3 miejsce na obecnym etapie rozgrywek). Spotkanie rozpocznie się o nietypowo bo o godz..18.00 w hali OSiR w Kłodzku ul.Sportowa 1.Drugi mecz zagramy w niedzielę (08.03.09) o godz.17.00 naszym przeciwnikiem bedzie lider rozgrywek Spójnia Stargard Szczeciński.Na ten mecz szczególnie zapraszamy Panie, które tego dnia obchodzić będą Dzień Kobiet i z tego względu wstęp na ten mecz będzie dla nich wolny.» więcej informacji

Zwycięstwo w Prudniku

28.02.2009 22:41 Autor - Admin Trzecie zwycięstwo w czterech meczach odnieśli nasi koszykarze pod wodzą trenera Włodowskiego.Wygrana bardzo cenna, bo w Prudniku z reguły trudno się wygrywa.Tak było i tym razem.Choć nasz zespół dominował przez trzy kwarty ,to gospodarze w czwartej kwarcie postawili trudne warunki. W połowie tej części gry doprowadzili do remisu , prowadząc przez kilka minut wyrównaną grą .Dopiero na trzy minuty przed końcem nasza drużyna opanowała nerwy i odskoczyła rywalom powiększając przewagę do 14 pkt.
Pogoń Prudnik - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 69:83 (16:26, 16:16, 18:17, 19:24)
Dla naszego zespołu punktowali: G.Kaczmarek 26 (3), K.Jakóbczyk 15 (3), M.Sterenga 11 (1), C.Radwański 9 (3), R.Ulrich 8, S.Dźwilewski 7, M.Lipiński 5, Ł.Motyka 2, A.Stochmiałek 0, P.Bawolski 0, M.Weiss 0.
Dla Pogoni: M.Lepczyński 21 (1), T.Madziar 14, K.Czapla 13, M.Łakis 10 (1), K.Stalicki 8, T.Łakis 2, B.Trytek 1, W.Rogacewicz 0, W.Suprun 0, P.Janikowski 0.
W galerii seniorzy kilka fotek z meczu.
Pozostałe wyniki XXI kolejki.....» więcej informacji

Rozgrywki młodzieżowe

28.02.2009 10:27 Autor - Admin Do rozgrywek ligowych wróciła drużyna kadetów w dniu wczorajszym pokonała z Gimbasket Wrocław.W niedzielę młodzicy zagrali z zespołem WKK Wrocław odnosząc zwycięstwo 93-79.» więcej informacji

Gramy z Pogonią Prudnik

25.02.2009 14:47 Autor - Admin W najbliższą sobotę 28.02.09 w Prudniku o godz.17.30 rozegramy z Pogonią rewanżowe spotkanie II ligi koszykówki .W pierwszej rundzie ulegliśmy prudniczanom 75-85.Na usprawieliwienie wyniku tamtego meczu należy przypomnieć iż kłopoty zdrowotne miało wtedy kilku naszych graczy, W ostatnim czasie problemy te ustały i miejmy nadzieję, że do meczu z Pogonią przystąpimy w pełnym składzie.Po ostatnim dobrym ligowym występie naszych koszykarzy , liczymy na udany rewanż w Prudniku.» więcej informacji

« poprzednia 1 2342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352387 388 następna »