Porażka w Lesznie - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótPorażka w Lesznie

Porażka w Lesznie

13.01.2008 10:29 - Admin W rozegranym wczoraj meczu ulegliśmy UKKS Leszno 2000- 61-77. Po pierwszej części meczu wygrywaliśmy 2 pkt. W trzeciej kwarcie w nasze szeregi wkradł się chaos i duża indolencja strzelecka, gospodarze wykorzystali to i wyszli na 8 pkt. prowadzenie. Nadzieje na odwrócenie losów meczu w czwartej części meczu spełzły na niczym. Pierwsze swoje pkt. w tej odsłonie meczu naszej drużynie udało się zdobyć na dwie minuty przed końcem. O grze naszego zespołu w tym meczu nie można powiedzieć wiele dobrego, a atmosfera w zespole psułą się z minuty na minute. Z pewnością swoją cegiełkę do naszej przegranej dołożyli sędziowie , którzy tego dnia wyrażnie sprzyjali gospodarzom, a dodatkowo popełniali seryjne błędy dotyczące oceny naszych akcji.

W galerii seniorzy kilka zdjęć z meczu.

UkKS Leszno 2000 - Doral Nysa Kłodzko 77-61 ( 24-19,15-22 , 22-12, 16-8 )
Punkty dla naszej drużyny zdobywali:Motyka 2, Weiss 6,Radawński 1, Sterenga 16, Nowomiejski 5, Zelewski 11, Grygiel 12 ( 4x3) ,Obrzut 6, Sularczyk 2.
Dla Leszna punktowali:Konieczny 5, Buszewicz 2, Kaptur 11, Jaworski 14,Kowalski 7, Nowoświecki 4, Nowaczyk 13, Wojciechowski 4, Nowicki 17.

Za stroną PZKOSZ informujemy , że z rozgrywek wycofała się Olimpii Legnica.
W związku z powyższym nierozegrane mecze z tym zespołem w tej grupie będą zaliczone jako walkowery z wynikiem 20:0.

Pozostałe wyniki kolejki:

Spójnia Stargard Szczeciński - AZS PP Big Plus Poznań 76:78 (20:22, 25:24, 19:14, 12:18)
Sudety Jelenia Góra - VB Leasing Siechnice 79:75 (18:23, 18:16, 27:19, 16:17)
Pogoń Prudnik - AZS OSRiR Kalisz 75:62 (17:12, 19:18, 17:16, 22:16)
MKKS Zabrze - Olimpia Legnica - 20:0
Śląsk II Wrocław - AZS Radex Szczecin - odwołany ze względu na wypadek samochodowy zespołu ze Szczecina
Open Basket Pleszew - AZS Politechnika Opole 75:72 (19:19, 18:17, 18:16, 20:2)