Chorzów zdobyty - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 27.04.2024 | Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

« powrótChorzów zdobyty

Chorzów zdobyty

11.04.2015 22:49 Ważna wygrana odniesiona w Chorzowie nad Albą 63:52 powoduje, że nasza drużyna utrzymuje przewagą 1 pkt. nad Górnikiem Wałbrzych w walce o awans do rozgrywki barażowej o wejście do I ligi.

Nasza drużyna przystąpiła do meczu w roli faworyta i rolę tę wypełniła. Gospodarze bronili się skutecznie w I kwarcie. W kolejnych częściach meczu nasz zespół, funkcjonował znacznie lepiej, co pozwoliło po trzech kwartach na wypracowanie 13 pkt. przewagi. Ostatnia odsłona meczu była już formalnością, wysokie 18 pkt. prowadzenie w połowie kwarty pozwoliło na wprowadzenie do gry naszego juniora T. Włodarczyka, a rywalizacja skończyła się ostatecznie 11 pkt wygraną.

Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 52 : 63 (13:10, 10:17, 12:21, 17:15)

Punktowali : Cz.Radwański 12(3x3), R.Wojciechowski 11, Sz.Kucia 10, M.Weiss 9(1x3), J.Bartkowiak 6, M.Płatek 5, M. Lepczyński 4(1x3), M.Kowalski 4, M.Lipiński 2.

W drugim rozegranym dzisiaj meczu Polonia Bytom na wyjeżdzie uległa Muszkieterom Nowa Sól 80 : 87 i odpadała z rywalizacji o baraże wejścia do I ligi.

W niedzielę odbyły się dwa ważne spotkania naszej grupy, AZS AWF Katowice na wyjeździe pokonał młodą drużyną Biofarmu Basket Suchy Las  84 :66 . Ta wygrana dała akadamikom bezpośredni awans do I ligi. W drugim meczu Górnik zwyciężył Mickiewicza Katowice  96 : 67  i tym samym podtrzymał szans na wejście do strefy barażowej .

Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15 Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15 Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15 Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15 Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15
Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15 Mecz Alba Chorzów - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 11.04.15