II dzień Turnieju w Opolu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótII dzień Turnieju w Opolu

II dzień Turnieju w Opolu

13.09.2008 22:31 - Admin Nie odnieśliśmy swojego pierwszego zwycięstwa w turnieju. W serii przedpołuniowej po niezłym meczu nasi koszykarze ulegli gospodarzom 70-74. W grze popołudniowej, po dwugodzinnej przerwie rozegraliśmy spotkanie z Sudetami. Zespół do meczu przystąpił nie do końca skoncentrowany, długo nie zdobywał punktów lecz w miarę upływu czasu zaczął odzyskiwać skuteczność. Nie pomogło to jednak odrobić strat z pierwszej kwarty. Mecz zakończył się naszą przegraną 57-70.
W galerii kilka zdjęć ze spotkania.
Wyniki II dnia :
START Lublin : Sudety Jelenia Góra - 96:88 (30:24, 25:15, 25:23, 16:26)
AZS PO Opole : Doral Zetkama Nysa Kłodzko - 74:70 (22:15, 20:23, 17:14, 15:18)
Punkty zdobywali:
Doral Zetkama:Lipiński 6,Stochmiałek 6,Radwański 5,Bawolski 25,Dżwilewski 7,Wiess 8,Ulrich 5,Jakóbczyk 4.Sularczyk 4.
AZS Opole:Kret 5,Zarankiewicz 9,Wojciechowski 3,Zubik 7,Styła 7,Pawłowski 4,Czajkowski 2,Szymański 10,Antoniak 3,Machynia 14,Pawlik 5, Pakosz 5.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko -Sutety Jelenia Góra 57-70 (9:17, 12:14, 19:18, 17:21)...

Pogoń Prudnik : AZS PO Poznań - 85:92 (20:24, 17:21, 20:25, 28:22)
UKS Alba Chorzów : TYTAN Częstochowa - 74:83 (18:14, 14:22, 20:19, 22:17
Pogoń Prudnik : UKS Alba Chorzów - 79:63 (19:22, 27:6, 15:17, 18:18)
TYTAN Częstochowa : AZS PO Poznań - 88:100 (26:22, 21:22, 26:16, 25:22)
AZS PO Opole : START Lublin - 71:65 (14:18, 19:11, 19:16, 19:20)