Kotwica nie zatrzymała Kłodzka !! - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótKotwica nie zatrzymała Kłodzka !!

Kotwica nie zatrzymała Kłodzka !!

21.01.2017 22:30 Swietnie zaprezentowali się nasi koszykarze w drugim meczu rundy rewanżowej rozgrywanym w Kłodzku. Pokonali wysoko Kotwicę 99 : 65 rewanżując się z nawiązką za porażkę w I rundzie w Kołobrzegu

Początek meczu był nerwowy, obie ekipy miały problemy z wykończaniem akcji. Szybciej sytuację opanowali nasi koszykarze, co przełożyło się na prowadzenie po pierwszej kwarcie 12 pkt. Druga odsłona meczu była bardziej wyrównana, ale nasza ekipa nie pozwoliła gościom odrobić strat i schodziła na dużą przerwę przy prowadzeniu 46 : 33. Bardzo dobrze rozpoczęta trzecia kwarta (7:0), nie pozostawiła złudzeń przyjezdnym kto  w tym meczu odniesie zwycięstwo. Utrzymanie koncentracji do końca spotkania pozwoliło odrobić straty z Kołobrzegu i odnieść okazałe 34 pkt. zwycięstwo. Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Dobra rotacja pozwoliła utrzymać szybkie tempo gry przez całe spotkanie.  Wysoka skuteczność z półdystansu i z za lini 6,75(14x3) oraz przewaga na obu deskach, wsparta dobrą dyspozycją dnia większości zawodników ( siedmiu- 10 pkt. i  powyżej) pozwoliła odnieść drużynie trenera Radosława Hyżego najwyższe w tym sezonie i z pewnością nieostatnie zwycięstwo.

Autor zdjęcia : Piotr Bodzek

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Kotwica Kołobrzeg  99:65 (26:14, 20:19, 24:19, 29:13)

Punktowali : Bluma 21(4x3), Lipiński 14(2x3), Wojciechowski 14(1x3), Sanny 12(1x3), Kowalski 11(3x3), Kasiński 10(1x3), Leńczuk 10(2x3), Kliniewski 5, Weiss 2, Muskała 0, Poręba 0, Rogalewski

Kotwica : Bodych 21(1x3), Suliński 11(2x3), Dzierżak 10(1x3), Grujić 8, Dobriański 7(1x3), Przyborowski 5, Hanke 1, Neumann 1, Rduch 1, Małetko 0.