Przegrana i co dalej ? - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 4.05.2024 | Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

Wiadomości

« powrótPrzegrana i co dalej ?

Przegrana i co dalej ?

04.10.2008 21:40 - Admin Nie najlepiej zaprezentowali się nasi koszykarze w dzisiejszym spotkaniu.Przed własną publicznością ulegliśmy zdecydowanie, składniej grającym Wielkopolanom 83-91.Początek meczu należał do nas lecz już w drugiej kwarcie AZS przejął inicjatywę i schodził na przerwę z czteropunktową przewagą.Trzecia kwarta ponownie zaważyła na losach meczu,goście grali konsekwentnie , odpowiadając szybkimi kontrami na nasze nieudane akcje.W czwartej kwarcie nasza gra nie była wiele lepsza ,udało się tylko zniwelować przewagę po akcjach w ostatnich sekundach meczu do 8 punktów.Po przebudowie,zespół czeka jeszcze dużo pracy ,aby tworzył monolit i był w stanie wygrywać.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Poznań 83:91 (27:23, 17:25, 22:32, 17:11)
Punkty zdobywali:
Doral Zetkama Nysa : Urlich 15,Bawolski 10, Jakóbczyk 13,Kaczmarek 12, Stochmiałek 13,Weiss 5, Radwański 4, Dźwilewski 7, , Sularczyk 4, Obrzut 0,
AZS Politechnika: Gołdziński 12, Kawałek 11, Kaźwiecki 0, Kaczor 13, Janiel 2, Szydłowski 12, Sobkowiak 12, Głowacki 2, Budnikowski 0, Stankiewicz 27