Nici z rewanżu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 4.05.2024 | Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

« powrótNici z rewanżu

Nici z rewanżu

11.10.2008 23:48 - Admin O przegranej w Rybniku zadecydowała słaba w naszym wykonaniu pierwsza połowa meczu przegrana 29-40,okraszona naszymi 15 stratami. Po przerwie zmobilizowany zespół odmienił swoje oblicze , zaczął walczyć i odrobił znaczną część strat .W czwartej kwarcie oba zespoły grały nerwowo nie wykorzystując dogodnych sytuacji do zdobycia punktów.W końcówce prowadzenie przechodziło z jednej strony na drugą . Decydujące o losach meczu wydarzenia rozpoczęły się na 14 sek przed końcem ,kiedy to po faulu taktycznym K.Jakóbczyka rybniczanie rozegrali akcję kończąc ją skutecznym rzutem Marczyka na 0,5 sek przed końcem spotkania.Rozpaczliwy rzut M. Lipińskiego z połowy boiska nie trafił do kosza i gospodarze po raz piąty z rzędu mogli się cieszyć ze zwycięstwa nad nami.
MKKS Rybnik - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 62-60(21:15,19:14,6:15,16:16)
Punkty dla naszego zespołu zdobywali:Dźwilewski 15,Kaczmarek 12,Jakóbczyk 12,Stochmiałek 10,Lipiński 4,Radwański 3,Ulrich 2, Wyrwas 2,
Dla MKKS Rybnik: Ochotek 15,Grabiec 11,Marczyk 11,Rduch 9,Białdyga 8,Wziętek 6, Anduła 2.