Spójnia wygrywa po raz siódmy - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótSpójnia wygrywa po raz siódmy

Spójnia wygrywa po raz siódmy

28.10.2017 20:59 Dobra druga kwarta, to zdecydowanie za mało na lidera. Spójnią wygrywa wysoko 91:61.

Nasza drużyna zaczęła dość nerwowo, gospodrze wręcz przeciwnie przez pierwsze 3 minuty grali bezbłędnie wypracowujac 11 pkt. przewagę. Wynik dla naszego zespołu pod koniec 3 min. otworzył M.Kowalski celną trójką. Później gra się wyrównała jednak Spójnia wygrała kwartę 27 :14. Pierwsza minuta drugiej ćwiartki  do gra pkt. za pkt., pózniej nastąpiła faza dobrej gry w obronie naszego zespołu, która w końcowych minutach przełożyła się na więcej wykorzystanych szans w ataku i zniwelowanie przewagi stargardzian do 6 pkt. Po dużej przerwie przez  pierwsze minuty rywalizacja byłą wyrównana, nasz zespół nie pozwalał odskoczyć gospodarzom, kilkakrotnie niwelując straty do 5 pkt. Końcowe pięć minut trzeciej kwarty należało jednak do Spójni, która zwiększyła dystans do 19 oczek. Czwarta kwarta była już formalnością , gospodarze powiększyli przewagę o kolejne 11 pkt, i wygrawając to spotkanie jako liderzy potwierdzili, że są zespołem o dużo większym doświadczeniu i umiejętnościach.

Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 91 : 61 (27:14,15:22, 27:14, 22:11)

Punktowali: M.Kulon 12 , M.Kowalski 11(3x3), M.O.Sanny 10(2x3), M.Jodłowski 9(1x3), R.Wojciechowski 7(1x3), D.Rutkowski 6(1x3), M.Lipiński 2, M.Kliniewski 2, M.Kasiński 1, M. Muskała 1, M.Weiss 0

Spójnia: Pabian 26, Dymała 16, Czujkowski 12, Bręk 11, Pytyś 11, Fraś 8,Koziorowicz 3, Pryć 2, Hoszczaruk 1, Raczyński 1.