Niewiele zabrakło - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótNiewiele zabrakło

Niewiele zabrakło

08.11.2017 22:43 Z dobrej strony pokazała się nasza drużyna w Tarnobrzegu, ale niestety uległą Siarce 75 : 70.

Pierwsze  wyjazdowe zwycięstwo było blisko.

Na 4 min. przed końcem nasz zespół prowadził 63:61, jednak seria niecelnych rzutów i strat, dała Siarce szanse na odrobienie strat, którą wykorzystali wypracowując na 2,5 min do końca 8 pkt przewagę . Jednak nasz zespół nie poddał się i walczył do końca. Udana akcja R.Wojciechowskiego zmniejszyła straty, a na minutę przed przed końcem traciliśmy do Siarki tylko 4pkt. po rzucie O.Sanny. Czyżnielewski celnym rzutem za 2 pkt powiekszył przewagę gospodarzy. Na to odpowiedział M.Muskała celną trójką i pozostawało do zakończenia 38 sek i tylko 3 pkt do odrobienia. Tarnobrzeżanie nie wykorzystali sytuacji do odskoczenia i na 8 sek. przed końcem piłka na obwodzie ponownie trafiła do M.Muskały jednak rzut za 3 pkt na dogrywkę nie znalazł drogi do kosza. Faul taktyczny, a później rzuty wolne wykorzystali gospodarze i to oni ostatecznie mogli cieszyć się ze swojego 5 zwycięstwa.

Siarka Tarnobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 75 : 70 (25:24, 11:11, 17:14, 22:21)

Punktowali: Sanny 17, Kasiński 12(2x3), Wojciechowski 11(1x3), Rutkowski 9(2x3), Kliniewski 7, Kulon 7, Muskała 5(1x3), Jodłowski 2, Lipiński 0.

Siarka: Stanios 16(2x3), Nowicki 14(3x2), Długosz 11, Czyżnielewski 8, Zalewski 8(2x3), Niedźwiedzki 7, Sewioł 7, Rypiński 4(1x3), Pabianek 0.

Nasz zespół jak najszybciej powinien zapomnieć o przegraniej i w pełni skoncentrowany przygotowywać się do sobotniej rywaliacji z Pogonią Prudnik w Kłodzku.

Pozostałe wyniki kolejki :

Biofarm Basket Poznań - Śląsk Wrocław 77:82 (17:21, 14:20, 23:13, 23:28)

SKK Siedlce - Sokół Łańcut 78:91 (24:21, 5:16, 26:20, 20:18, d. 3:16)

Noteć Inowrocław - KK Warszawa 65:63 (17:11, 20:20, 9:18, 19:14)

Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 55:85 (6:23, 10:23, 20:19, 19:20)

Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz 83:80 (11:12, 26:22, 17:16, 29:30)

GKS Tychy - R8 Basket Pollitechnika Kraków 91:96 (19:19, 19:24, 26:27, 27:26)

Jamalex Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 99:80 (37:17, 24:10, 25:26, 13:27)