Pogoń Prudnik wygrywa w Kłodzku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótPogoń Prudnik wygrywa w Kłodzku

Pogoń Prudnik wygrywa w Kłodzku

11.11.2017 23:18 Nie udało się wykorzystać atutu własnej hali, ulegliśmy Pogoni Prudnik 62:70.

Mecz istotny dla układu  dolnej części tabeli, w poczatkowej fazie l kwarty był wyrownany. Później do głosu doszli goście, którzy dzięki dobrej dyspozycji w końcowych minutach osiagnęli 9 pkt przewagą. Druga kwarta to lepsza postawa naszej drużyny, ale pozwoliło to tylko na zniwelowanie przewagi do 3 pkt. Po dużej przerwie goście kontrolowali przebieg wydarzeń, nasza drużyna nie radziła sobie zbyt dobrze z prudnicką defensywą. Trud w walce obronnej nie zamienialiśmy na punkty w ataku z powodu słabej  skuteczności na dystansie. Na początku IV ćwiartki goście powiększyli przewagę, naszym koszykarzom co prawda udało się zniwelować różnicę do 8 pkt na koniec rywalizacji, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że w przekroju całego spotkania to Pogoń sprawiała lepsze wrażenie. ( dobra gra liderów drużyny T.Prostaka i P.Bogdanowicza.)

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 62 : 70 (10:19, 26:20, 14:20, 12:11)

Punktowali : Wojciechowski 15, Kulon 11(1x3), Rutkowski 11(1x3), Jodłowski 8, Sanny 8, Muskała 4, Kasiński 3(1x3), Lipiński 2, Kliniewski 0.

Pogoń Prudnik : Prostak 20(2x3), Bogdanowicz 13(3x3), Krajniewski 11, Wielechowski 11(3x3), Krawiec 4, Zieliński 4, Filipiak 3, Czyżewski 2, Garwol 2, Strzelecki 0.