Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

Wiadomości

« powrótTychy pokonane

Tychy pokonane

07.12.2017 0:05 Bardzo dobra gra w obronie kluczem do zwycięstwa. Wygrywamy z GKS Tychy 59:56.

Świetny prezent mikołajkowy  sprawili swoim kibicom nasi koszykarze, pokonali faworyzowany GKS Tychy, pozwalając rzucić gościom w pierwszej kwarcie meczu jedynie 4 pkt. Kolejna kwarta była wyrównana, ale nasza drużyna schodziła na dużą przerwę z 12 pkt. prowadzeniem. W trzeciej części meczu zespół odpalił z dystansu, trafiali: T.Stępień(2) , M.Kasiński(2) i  D.Rutkowski(1). Przewaga po tej części gry urosła do 18 pkt. Jednak o zwycięstwie decydowała ostatnia kwarta, goście rzucili się do odrabiania strat. Seria celnych rzutów dystansowych tym razem po stronie gości, pozwoliła im wrócić do gry i zniwelować straty do 4 pkt. po 5 min. Nasz młody zespół wytrzymał jednak presję i utrzymał przewagę do końca wywalczając zasłużone  zwycięstwo.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 59:56 (18:4, 15:17, 17:11, 9:24)

Punktowali: Rutkowski 15 (3x3), Kulon 12 (1×3), Kasiński 10 (2×3), Stępień 9 (2×3), Jodłowski 6, Sanny 4, Wojciechowski 3, Kliniewski, Rogalewski, Muskała.

GKS Tychy: Słupiński 15, Małgorzaciak 12(2x3), Jankowski 11(3x3),Deja 5, Hałas 4(1x3), Kulon 3(1x3), Kowalewski 3(1x3). Majka, Fenrych.

Pozostałe mecze kolejki :

Enea Astoria Bydgoszcz ? Znicz Basket Pruszków75:82 (15:18, 20:17, 20:19, 20:28)

Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia Leszno 73:69 (12:14, 16:16, 25:15, 20:24)

Spójnia Stargard -  Biofarm Basket Poznań 89:61 (24:13, 15:15, 28:16, 22:17)

Noteć Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 73:89 (23:12, 21:26, 10:27, 19:24)

Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik 84:78 (18:18, 19:23, 15:22, 32:15)

KK Warszawa - SKK Siedlce 69:79 (22:25, 12:12, 15:19, 20:23)