Emocjonujące zakończenie rundy zasadniczej dla Kłodzka - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótEmocjonujące zakończenie rundy zasadniczej dla Kłodzka

Emocjonujące zakończenie rundy zasadniczej dla Kłodzka

08.04.2018 23:51 Udał się rewanż za przegraną w Krakowie w pierwszej rundzie. Po ciekawym i bardzo emocjonującym meczu pokonaliśmy po dogrywce R8 Basket Politechnika Kraków 92 : 90.

Cieszy rosnąca forma naszej drużyny przed decydującymi meczami fazy play out. Po dobrym meczu w Pruszkowie, dzisiejsza rywalizacja wypadła jeszcze lepiej. Grając szeroką rotacją, prowadziliśmy przez większość meczu, goście dość szczęśliwie zdołali doprowadzić do dogrywki dzięki celnemu rzutowi za 2 pkt. A. Załuckiego na 3 sekundy przed zakończeniem podstawowego czasu gry. Dogrywkę lepiej zaczęli goście, ale końcówka należała do naszego zespołu, co pozwoliło odnieść zasłużone 10 zwycięstwo w rozgrywkach rundy zasadniczej.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 92 : 90 (19:16, 23:24, 23:17, 14:22, d. 13:11)

Punktowali : Stępień 24(4x3), Kowalski 15(4x3), Rutkowski 12(1x3), Jodłowski 11, Kulon 10, Wojciechowski 6, Sanny 4, Kasiński 4, Malona 3, Lipiński 3, Kliniewski 0.

R8: Pełka 23(1x3), Hicks 16(4x3), Baran 14(2x3), Malczyk 13(2x3), A. Załucki 9(1x3), J. Załucki 8(2x3), Dłuski 5, Renkiel 2, Stalicki 0.

W fazie play out walczyć będziemy z Pogonią Prudnik. Rozpoczęcie rywalizacji do trzech wygranych już w nadchodząca sobotę w Prudniku początek spotkania godz.17:30.