Wygrywamy we Wrocławiu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótWygrywamy we Wrocławiu

Wygrywamy we Wrocławiu

28.10.2018 22:18 Nasz zespół zaliczył piątą wygraną, pokonał Roben Gimbasket Wrocław 72 : 60.

Od kilku spotkań to już chyba reguła, ponownie dużo lepsza druga część meczu i zdecydowana wygrana. Jednak spotkanie jak poprzednie rozpoczęliśmy dość niemrawo, od przegranej 2pkt. w pierwszej kwarcie, w drugiej gospodarze dzięki dobrej dyspozycji na dystansie w końcówce dołożyli kolejne 8 pkt. Po dużej przerwie akcje R.Wojciechowskiego i M.Kowalskiego pozwoliły nam wrócić do gry o zwycięstwo, a w ostatniej minucie 5 pkt z rzędu umożliwiło objęcie prowadzenia. Na początku ostatniej kwarty gospodarze podjeli walkę jednak od 7 min. nasz zespół zaczął systematycznie budować przewagę, a próby przerywania akcji przez Gimbasket faulami w ostatniej minucie nie przyniosły skutku w związku z czym mogliśmy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.

Roben Gimbasket Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 60 : 72 ( 17:15, 20 :12, 12 :23 ,11:22)

Punktowali : R. Wojciechowski 21, M. Kowalski 14 (4x3), K. Krajniewski 13 (2x3), J. Bartkowiak 9, A. Szymański 6, M. Weiss 5 (1x3), D. Mishchenko 2 , M. Rogalewski 2.

Gimbasket : Małachow 18, Pietrzak 12, M. Kamberski 10 (3x3), Chwastyk 8 (1x3), Malitka 6  (2x3), J. Kamberski 4, Gałczyński 2

Pozostałe wyniki :

6 kolejka
  Intermarche II Zielona Góra  77  : 84  BC Obra Kościan  27.10.2018 16:00
  AZS Basket Nysa  95  : 73  Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie  27.10.2018 17:30
  KS Kosz Pleszew  77  : 91  Weegree AZS Politechnika Opolska  28.10.2018 16:00
  PGE Turów Zgorzelec  63  : 83  KS Sudety Jelenia Góra  28.10.2018 18:00
  RKKS Rawia Rawag Rawicz  76  : 64  Exact Systems Śląsk II Wrocław  28.10.2018 18:00