Przegrana z Prudnikiem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótPrzegrana z Prudnikiem

Przegrana z Prudnikiem

22.11.2008 19:31 - Admin Nie udało się pokonać Pogoni Prudnik.Kolejny mecz w okrojonym składzie, nie przyniósł korzystnego dla nas rozstrzygnięcia.Pod nieobecność kolegów ( Jakóbczyka i Bawolskiego) Michał Lipiński (jako jedyny z rocznika 86 i młodsi) był zmuszony do gry na rozegraniu przez 40 min.W trzech pierwszych kwartach dominowali goście pokazując dobrą dyspozycję w rzutach z dystansu i skuteczną grę podkoszową.Mimo wysokiego prowadzenie Pogoni, naszych zawodników było stać na zryw w ostatniej kwarcie. Pokazaliśmy w końcówce niezłą grę w obronie i kilka szybkich kontrataków, ale na dobrze dysponowanych tego wieczoru gości to było jednak za mało.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik: 75:85 (21-31,13-17,19-24,22-13)
Punkty dla naszego zespołu :Stochmiałek 17,Lipiński 12(2),Radwański 10(2), Dzwilewski 10,Kaczmarek 7(1),Weiss 6(1),Sularczyk 6,Ulrich 4,Motyka 2,
Dla Pogoni punktowali:Rogacewicz 24(2),Lipowczyk 20(3),Czapla 12(1),Tomasz Łakis 9(1),Suprun 6, Józefowicz,6,Marcin Łakis 4,Warawko 2.