Terminarz kłodzkiego zespołu na sezon 2019/2020 przedstawia się następujaco:
Etap I
Runda I
1. STK Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.09.2010
2. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elekrobud Investment ZB Pruszków 05.10.2020 godz.17:00
3.Timeout Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 12.10.2020
4.Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.102.2020 (środa) godz.19:30
5. Polfarmex Kutno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.10.2020
6. Pauza 19.10.2020
7. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 02.11.2019 godz.17:00
8. KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.11.2019 (środa)
9. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 09.11.2019 godz. 17:00
10. Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.11.2019
11. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 23.11.2019 godz.17:00
12. Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.11.2019
13. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 07.12.2019 godz.17:00
14. Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.12.2019
15. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 21.12.2019 godz.17:00
Runda rewanżowa :
16. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - STK Czarni Słupsk 04.01.2020 godz.17:00
17. Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.01.2020
18. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Timeout Polonia 1912 Leszno 18.01.2020 godz.17:00
19. Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.01.2020 (środa)
20. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Polfarmex Kutno 25.02.2020 godz.17:00
21. Pauza 01.02.2020
22. Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.02.2020
23. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 12.02.2020 (środa) godz.19:30
24. Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15.02.2020
25. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 22.02.2020 godz.17:00
26. Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.02.2020
27. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 07.03.2020 godz.17:00
28. WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.03.2020
29. Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 21.03.2020 godz.17:00
30. GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.03.2020 (niedziela ) godz.18:00
II Etap
Do drugiego etapu awansują drużyny , które zajmą miejsca 1- 8 na zakończenie I etapu. Zespoły 9-13 kończą rozgrywki, z ligi spadają drużyny, które na koniec I etapu uplasują się na miejscach 14 i 15.
Faza play off :
Uczestnicy , miejsce oraz godziny rozgrywania zostaną podane po zakończeniu I etapu rozgrywek.
I runda ? ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
mecze 1 ? 04 kwietnia (sobota)
mecze 2 ? 05 kwietnia (niedziela)
mecze 3 ? 08 kwietnia (środa)
mecze 4 ? 09 kwietnia (czwartek)
mecze 5 ? 15 kwietnia (środa)
II runda ? półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
mecze 1 ? 18 kwietnia (sobota)
mecze 2 ? 19 kwietnia (niedziela)
mecze 3 ? 25 kwietnia (sobota)
mecze 4 ? 26 kwietnia (niedziela)
mecze 5 ? 29 kwietnia (środa) verte
III runda ? finał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
mecz 1 ? 02 maja (sobota)
mecz 2 ? 03 maja (niedziela)
mecz 3 ? 09 maja (sobota)
mecz 4 ? 10 maja (niedziela)
mecz 5 ? 16 maja (sobota)
III runda - o trzecie miejsce - mecz i rewanż
mecz 1 ? 02 maja (sobota)
mecz 2 ? 09 maja (sobota